Idealny prezent od Rosenthal

Rosenthal to marka z wieloletnią tradycją. Od 30 lat zdobi polskie stoły najpiękniejszymi zastawami, sztućcami i filiżankami. Jeśli poszukujecie inspiracji na gustowny i praktyczny prezent dla nowożeńców, koniecznie sprawdźcie ich ofertę.

Wspólne celebrowanie chwili z Rosenthal

Rozmowa przy filiżance kawy czy herbaty to rytuał, który niesamowicie zbliża ludzi. Właśnie tego niezwykle zabieganym parom potrzeba. Delikatne czy też bogato zdobione filiżanki od Rosenthal sprawdzą się doskonale jako prezent dla nowożeńców. Młodzi będą mogli spędzać godziny na długich rozmowach i oglądaniu filmów z filiżanką w ręku jeszcze długo po zaślubinach. Rosenthal to dbałość o szczegóły i trwałość na długie lata. Charakterystyka marki ma wiele wspólnego z wyznacznikami dobrego małżeństwa, czyż nie?

 

 

Kolejnym zbliżającym ludzi momentem jest wspólny posiłek. Kolekcja Biała Maria, której zdjęcia znajdują się poniżej to projekt Szwajcarki Reguli Stüdli, która postawiła na połączenie klasyki i nowoczesności. Zastawa zyskała prawdziwie oryginalny charakter dzięki cyfrowej obróbce tradycyjnych dekoracji.

Rosenthal dobry na spotkania

Rosenthal w swojej ofercie posiada również wiele wzorów kieliszków do wina i szampana, które można skompletować z karafką. Taki zestaw świetnie sprawdzi się podczas romantycznych wieczorów. Z kolei na spotkania z przyjaciółmi przyda się elegancka etażera, zdobiony półmisek lub nowoczesna misa na owoce czy słodycze.

 

 

Rosenthal na każdy gust

Zakup prezentu, który spełni oczekiwania młodych to bardzo trudne zadanie. Martwimy się o to, czy model i wzór spodobają się młodym, a potem czy upominek nie zostanie przez nas zdublowany. Rosenthal wychodzi więc z pomocą i oferuje kartę upominkową. Jako prezent jest niezwykle doceniana ze względu na zachowanie indywidualności wyboru. Osoba obdarowana, korzystając ze środków znajdujących się na karcie, ostatecznie wybierze najbardziej dla niej interesujące przedmioty.

Więcej inspiracji na prezent dla Młodej Pary znajdziecie na stronie internetowej marki Rosenthal. Odwiedźcie stronę internetową Rosenthal  i wybierzcie najlepszy upominek dla nowożeńców!

 

FOT. MAT.PRASOWE: ROSENTHAL

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: