Idealne miejsce…

Pałac Żelechów wraz z otaczającym go historycznym kompleksem parkowym to idealne miejsce do organizacji przyjęcia weselnego, które dzięki pięknym wnętrzom, wybornej kuchni oraz profesjonalnej obsłudze będzie najpiękniejszym początkiem wspólnej Drogi Młodej Pary.

.

www.palaczelechow.pl

Nasze sale spełnią oczekiwania wszystkich gości, ze względu na swoją różnorodność i wyjątkowy klimat. Do dyspozycji Pary Młodej oddajemy 19 sal o powierzchni do 1000m². Wszystkie przestrzenie jesteśmy w stanie zaaranżować w dowolnej konwencji zgodnie z indywidualnymi życzeniami. Każda sala jest klimatyzowana, a okna większości wychodzą na piękny 8-hektarowy park, wypełniony pomnikami przyrody. W Pałacu posiadamy zarówno piękne wnętrza historyczne, które poprzez swój unikatowy i pałacowy wystrój nadadzą tak wyjątkowemu przyjęciu, jakim jest wesele, niepowtarzalny charakter, jak i przestrzenie nowoczesne, pozwalające na zorganizowanie eleganckiego przyjęcia w dowolnym stylu.

Oprócz niepowtarzalnych wnętrz, Pałac Żelechów gwarantuje bogate doświadczenie gastronomiczne, profesjonalną obsługę, a także wspaniałą, niezapomnianą atmosferę.

Uroczystość może przybrać różne formy, od przyjęcia kameralnego, po wytworny bankiet dla 500 gości. Wszystko dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Pary Młodej. Oferujemy przyjęcia w formie bufetowej lub biesiadnej połączone z serwisem dań ciepłych. Przygotowaliśmy różne propozycje weselne, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

.

.

.

.

Przed ceremonią, Para Młoda może zadbać o siebie w naszym unikalnym Pałacowym Spa lub po prostu odpocząć w jednym z wyjątkowych Apartamentów.

W przypadku wesel połączonych ze ślubem cywilnym, umożliwiamy przeprowadzenie uroczystości zaślubin w Pałacowych wnętrzach lub w przypałacowym parku.

Ceremonia weselna to wyjątkowe przeżycie dla każdego i pozostaje w pamięci Państwa Młodych oraz wszystkich uczestników przyjęcia na długie lata. Ważne jest zatem, aby wybrać odpowiednie miejsce, które zaskoczy, spełni wszystkie oczekiwania, jak również będzie profesjonalne, wyjątkowe i niepowtarzalne, jak ten dzień dla Młodej Pary. Proponujemy opiekę doświadczonego koordynatora ze strony Pałacu, który doradzi i pomoże w przygotowaniach do ceremonii, podpowie jak powinna przebiegać uroczystość i wesprze Młodą Parę w organizacji najważniejszego dnia w ich życiu. Przez cały czas trwania przyjęcia, nad jego uczestnikami będzie czuwać wykwalifikowany personel. Współpracujemy z profesjonalnymi florystami, zespołami muzycznymi, DJ-ami, fotografami, firmami transportowymi i chętnie zarekomendujemy ich usługi.

Życzymy, aby rozpoczęta w Pałacu wspólna historia była wyjątkowa, piękna i trwała, a pełne wzruszenia chwile pozostały w pamięci do końca życia.

.

.

Szczeg￳óły oferty oraz rezerwacja: 
Recepcja Pałacu tel. +48 25 682 03 60,
e-mail: recepcja@palaczelechow.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: