Idealna odsłona świadka – jaki strój dla świadka?

W tym wyjątkowym dniu Para Młoda powinna być w centrum zainteresowania wszystkich gości, jednak to również ważne chwile dla świadków, którzy pełnią istotną rolę, a jednocześnie muszą prezentować się właściwie. Jak dobrać więc strój, który nie zdominuje Pary Młodej, a jednocześnie będzie adekwatny do okazji?

Trudne decyzje…

Świadkowie często stają przed bardzo ciężkim zadaniem w kwestii doboru odpowiedniego stroju. Zwłaszcza, jeśli mają te same gusta, co Para Młoda. Kobieta zawsze chce wyglądać jak najlepiej, a już szczególnie jako świadek, który służy dobrą radą i pomocą w tym ważnym dniu. Odpowiednia prezencja jest tutaj niezwykle ważna, jednak taka, która w żaden sposób nie przysłoni uroku Panny Młodej. Mężczyźni również nie mają łatwego zadania – co, jeśli okaże się bowiem, że garnitur świadka jest skrojony lepiej, niż ten Pana Młodego, a dodatki są ze sobą lepiej skomponowane? Najlepszym wyjściem z sytuacji są wspólne zakupy, podczas których Państwo Młodzi będą mogli wypowiedzieć się na temat wyboru stroju świadka i pomóc w podjęciu ostatecznej decyzji.

FOT. MAT. PRASOWE PAKO LORENTE

Siła klasyki i prostoty

Ze względu na ograniczoną ilość czasu, jaką dysponują Nowożeńcy przed zaślubinami, najlepiej wybrać się do miejsca, w którym znajdziecie idealne, eleganckie stroje zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Czy istnieje taki sklep? Oczywiście, że tak – Pako Lorente! W ofercie znajdują się niezwykle klasyczne propozycje dla pań, jak delikatne róże z finezyjnymi falbanami, subtelne szarości, czy czerwienie. Wszystko utrzymane w bardzo prostej, ale jednocześnie ciekawej stylistyce. Z pewnością Panna Młoda znajdzie wśród nich suknię, w której z przyjemnością zobaczy swoją przyjaciółkę w tym dniu. Panowie również mają bardzo szeroki asortyment do wyboru – klasyczne granaty, oryginalne odcienie indygo czy też bordo. Bez wątpienia każdy z mężczyzn znajdzie garnitur, który okaże się idealnym rozwiązaniem na tak ważną okazję, jak ślub bliskiej osoby.

FOT. MAT. PRASOWE PAKO LORENTE

Moc dodatków

W ofercie Pako Lorente znajdziecie również wszystkie akcesoria, które są niezbędne do stworzenia wizerunku idealnego świadka. Obuwie, zarówno damskie, jak i męskie, biżuteria, która dopełni kobiecą stylizację, niebanalne koszule i krawaty. Tak szeroki wybór dodatków sprawi, że będziecie w stanie skomponować perfekcyjny strój, który zachwyci zarówno Państwa Młodych, jak i wszystkich gości, a jednocześnie nie zdominuje swoją ekstrawagancją najważniejszych w tym dniu osób – Nowożeńców.

www.pakolorente.com

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: