Georgina Rodriguez w sukience Pronovias na 70 Festiwalu Piosenki Włoskiej w San Remo

Alessandra Rinaudo, Dyrektor Artystyczny marki Pronovias, zaprojektowała spektakularną sukienkę, dla Georginii Rodriguez – hiszpańskiej modelki, obecnie partnerki Cristiano Ronaldo, na 70. edycję festiwalu Sanremo, która odbyła się 6 lutego 2020 roku.

fot. mat. prasowe firmy Pronovias

Podczas debiutu na festiwalu w Sanremo Alessandra Rinaudo stworzyła dla Georginy Rodriguez szytą na miarę sukienkę, która była oszałamiająca, a jednocześnie lekka, podkreślająca jej kobiecość. Sukienka Georginii  ma modny krój z eleganckim dekoltem. Koronka y ozdobiona filigranowymi i złotymi koralikami podkreśla figurę, a długie, dopasowane rękawy jeszcze bardziej uwidaczniają jej wyrafinowanie. Sukienka  zaprojektowana przez Alessandrę Rinaudo dla Georginy została wykonana ręcznie z umiejętnościami krawieckimi. Jest wyjątkowa dzięki kreatywności stylistki, która mówi:

„Kiedy pojawiła się okazja, aby stworzyć sukienkę dla Gerginii Rodriguez, chciałam ją poznać i zrozumieć kim ona jest naprawdę. Studiowałam jej kobiecość i zaczęłam szkicować sukienkę, która najlepiej oddawałaby jej zmysłowość i elegancję – w ten sposób stworzyłam tę kreację, dzięki elegancji i bogactwu tkanin. Georgina lśniła jak klejnot na scenie”.

 

Odwiedź PRONOVIAS.PL

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: