Georgina Rodriguez w sukience Pronovias na 70 Festiwalu Piosenki Włoskiej w San Remo

Alessandra Rinaudo, Dyrektor Artystyczny marki Pronovias, zaprojektowała spektakularną sukienkę, dla Georginii Rodriguez – hiszpańskiej modelki, obecnie partnerki Cristiano Ronaldo, na 70. edycję festiwalu Sanremo, która odbyła się 6 lutego 2020 roku.

fot. mat. prasowe firmy Pronovias

Podczas debiutu na festiwalu w Sanremo Alessandra Rinaudo stworzyła dla Georginy Rodriguez szytą na miarę sukienkę, która była oszałamiająca, a jednocześnie lekka, podkreślająca jej kobiecość. Sukienka Georginii  ma modny krój z eleganckim dekoltem. Koronka y ozdobiona filigranowymi i złotymi koralikami podkreśla figurę, a długie, dopasowane rękawy jeszcze bardziej uwidaczniają jej wyrafinowanie. Sukienka  zaprojektowana przez Alessandrę Rinaudo dla Georginy została wykonana ręcznie z umiejętnościami krawieckimi. Jest wyjątkowa dzięki kreatywności stylistki, która mówi:

„Kiedy pojawiła się okazja, aby stworzyć sukienkę dla Gerginii Rodriguez, chciałam ją poznać i zrozumieć kim ona jest naprawdę. Studiowałam jej kobiecość i zaczęłam szkicować sukienkę, która najlepiej oddawałaby jej zmysłowość i elegancję – w ten sposób stworzyłam tę kreację, dzięki elegancji i bogactwu tkanin. Georgina lśniła jak klejnot na scenie”.

 

Odwiedź PRONOVIAS.PL

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: