Fashion Makeup Awards 2014 – finałowa gala już niebawem!

FASHION MAKEUP AWARDS 2014 to nie tylko konkurs makijażu online, to również zabawa i gala finałowa z rozdaniem nagród, a po niej Niesamowite Halloweenowe AfterParty. Największe i pierwsze w Polsce branżowe AfterParty wydarzenia związanego z makijażem!

Fot. Mat. Prasowe E-MAKIJAŻ

Fot. Mat. Prasowe E-MAKIJAŻ

Sponsorem Gali jest hurtownia win Mediterra, dzięki której goście będą mogli skosztować różne wina, również bezalkoholowe.

O niespodzianki dla zaproszonych na Galę gości FASHION MAKEUP AWARDS 2014 zadba marka Palladio Polska, a jako partner wydarzenia dodatkowe upominki dla finalistów zapewni marka kosmetyków Era Minerals.

AfterParty rozpocznie się o godzinie 23:00 w niesamowitym miejscu, najbardziej prestiżowym Platinium Club & Restaurant przy ulicy Fredry 6 w Warszawie, w którym słodka esencja nocy upoi gości swoim niepowtarzalnym smakiem. Ten najbardziej ekskluzywny klub stolicy, kuszący magiczną aurą rozkosznego odprężenia i niesamowita atmosfera unikalnych wnętrz sprawi, że czas spędzony tam pozostanie w waszej pamięci.

To 1000 metrów kwadratowych klubowej powierzchni. Największe i najbardziej gorące miejsce na Halloween w Warszawie!

Fot. Mat. Prasowe Platinium Club&Restaurant

Fot. Mat. Prasowe Platinium Club & Restaurant

Fot. Mat. Prasowe Platinium Club&Restaurant

Fot. Mat. Prasowe Platinium Club & Restaurant

O muzykę i klubowy nastrój AfterParty zadbają:

  • PATRYCJA KIJKO (vocal)
  • DJ BART B
  • DJ MOROWY
  • DJ ADAMUS
DJ Adamus/ Fot. Mat. Prasowe

DJ Adamus/ Fot. Mat. Prasowe

Dj i producent muzyczny. Współtwórca duetu Wet Fingers. Współpracował z czołówka artystów polskiej sceny klubowej jak i popowej. Grał na większości festiwali klubowych. Współkompozytor muzyki do teatru, filmu czy reklam. Ma na swoim koncie kilka albumów z wieloma artystami, jak i kilkadziesiąt remiksów.

https://www.facebook.com/djadamus.official?fref=ts

Podczas wydarzenia od 23:00 do 24:00 wizażystki marki Palladio zadbają o odpowiedni makijaż dla Pań, które odwiedzą AfterParty – konieczne smoky Eyes i czerwone usta.

Zaproszenia na AfterParty rozdawane bedą od 13 października u naszych Patronów medialnych oraz na facebooku magazynu e-makijaż.

Serdecznie zapraszamy!

Plakat Fashion MakeUp Awards 2014

Plakat Fashion MakeUp Awards 2014

 www.e-makijaz.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: