Dopasowanie idealne?

Zastanawialiście się kiedyś, czy istnieje coś takiego, jak idealne dopasowanie? Pod względem charakteru, zamiłowań, a nawet zapachu? Zastanawialiście się kiedyś, jak ważne ono jest i co potrafi wnieść w budowanie wspólnych relacji?

On i ona – czyli jedna całość

FOT. MAT. PRASOWE MICHAEL KORS

Podczas zaślubin w naszej głowie pojawia się wiele wątpliwości – czy to ten jedyny, czy to właśnie z tą osobą pragnę spędzić resztę życia, czy będą dobrym partnerem? Są one zupełnie normalne, a droga do ślubnego kobierca jest jedną z najbardziej stresujących w naszym życiu. Każdy krok stawiamy z niepewnością, drgającą nogą przesuwając po śliskiej posadzce. Jednak jest taki moment, podczas którego schodzi z nas całe napięcie i czujemy się pewnie, wiedząc, że ten dzień jest najszczęśliwszym w naszym życiu, a słowa wypowiadanej przysięgi mają dla nas prawdziwy i żywy charakter. Ta chwila następuje, gdy możemy głęboko spojrzeć w oczy swojego wybranka, przybliżyć się do niego i poczuć jego zapach, wyjątkowy, tylko jego, który przypomina nam o wszystkich pięknych chwilach, które razem przeszliście i jest towarzyszem waszej wspólnej podróży.

Znaczenie zapachu

Właśnie ten aspekt jest niezwykle ważny i niesie za sobą pewną historię. Przywraca wspomnienia, umożliwia wam zapisanie nowych chwil i zawsze wam partneruje. Jego umiejętne dobranie, zwłaszcza na tak ważną uroczystość, jest niezwykle istotne. Perfum powinien wyrażać waszą osobowość, być aromatyczną wizytówką waszego charakteru i pasować pod każdym względem. Nowożeńcy powinni wybierać zapachy, które będą współgrać nie tylko z ich semantycznością, ale też z usposobieniem partnera – być wyrazem miłości i więzi, która łączy dwoje kochanków tak, jak mieszająca się na ich ciałach woń.

Właśnie takie efekty daje połączenie damskiego Michael Kors Sexy Ruby z męskim Michael Kors Extreme Night. Oba ezoteryczne i uwodzicielskie, w tajemniczy sposób ukrywają namiętność, o której wiedzą tylko oni… Wyjątkowość Sexy Ruby odzwierciedla kobiece pragnienia i koresponduje z namiętnym, orientalno-drzewnym połączeniem w Extreme Night.

FOT. MAT. PRASOWE MICHAEL KORS

Początek przygody

Takie połączenie będzie zapierać dech w piersiach nie tylko wam, ale także wszystkim zgromadzonym gościom, dając jeszcze większe świadectwo waszej miłości oraz dopasowania. Z uśmiechem wracać będziecie do dnia, podczas którego powiedzieliście sobie „tak”, a wspomnienia zamknięte w flakonach perfum będą przypominać o słowach przysięgi i nie dadzą wam zapomnieć o uczuciu i namiętności, która złączyła was w jedno.

Dostępne wyłącznie w perfumeriach Douglas oraz na www.douglas.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: