Dekorować i nie zwariować

Hasło „dekoracje weselne” wywołuje u przyszłych mężatek przeróżne emocje. Jedne zachwycone są szperaniem w Internecie w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań i cieszą się każdą chwilą poświęconą na te przyjemności, dla innych jest to mozolna, nigdy niekończąca się praca, w związku z czym decydują się na drobne dodatki.

Obecnie dekoracją na weselu może być wszystko o czym zamarzymy. Cokolwiek wpadnie do głowy może pełnić funkcję wystroju sali weselnej. Ofert jest mnóstwo, a firmy wciąż zaskakują nowymi pomysłami. Jak w tym natłoku propozycji znaleźć coś spełniającego nasze czasem nieproste wymagania? Jak w ogóle zorientować się co nam się podoba?

FOT. MAT. PRASOWE ŚLUBNE ZAKUPY

Po pierwsze – zastanów się czy chcesz zorganizować wesele w jakimś konkretnym motywie i jeśli tak, to w jakim? Weź pod uwagę o jakiej porze roku odbędzie się uroczystość (możesz to wykorzystać!) i czy styl podoba się również Panu Młodemu, czy pasuje do sali i waszego charakteru. W związku z tym ustal jak wielu elementów dekoracji się spodziewasz – czy stawiasz na maksymalizm czy raczej jesteś fanką minimalizmu?

Po drugie – decydujesz się na kolor przewodni? Jeśli tak, to jaki to będzie? W jakich miejscach planujesz go użyć? Gdzie według Ciebie będzie najbardziej pasował? Zastanawiałaś się nad wykorzystaniem koloru na elementach waszych strojów?

Po trzecie – zorientuj się jakim budżetem dysponujecie i ile chcecie przeznaczyć na dekoracje, oraz ile czasu możecie na to wszystko poświęcić. Jeśli czas nie jest waszym sprzymierzeńcem, w głowie brak pomysłów na wystrój lub jesteście już zmęczeni długimi poszukiwaniami …

… ze wsparciem przybywają  Ślubne Zakupy, które pomogą wam odpowiedzieć na wcześniej zadane pytania!

FOT. MAT. PRASOWE ŚLUBNE ZAKUPY

Tutaj odnajdziecie mnóstwo inspiracji na weselne dekoracje. Przejrzysty układ i menu z łatwością poprowadzą Was przez kategorie i kolekcje.

Możecie odnaleźć tu zarówno elementy takie jak: księga gości, pudełka na obrączki, sztuczne płatki róż, tablice rejestracyjne, ale i pomysły na prezenty dla gości, dla rodziców, ozdoby na stół oraz dekoracje świetlne i wiele innych.

Oferta firmy podzielona jest na kolekcje, które ułatwią odnalezienie pasującego do was motywu. Możecie zaopatrzyć się tutaj dosłownie w całą dekorację, lub wybrać tylko poszczególne elementy, które dzięki swojej uniwersalności wpasują się w oprawę waszego wesela. Na stronie z pewnością każdy znajdzie coś, co go zachwyci i ułatwi przygotowania do tego pięknego wydarzenia!

www.slubnezakupy.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: