Czas na ślubne nowości!

Co może łączyć wyrafinowany minimalizm najnowszej kolekcji sukni ślubnych z obuwiem dopracowanym w każdym detalu? Niezwykłe wydarzenie, które już jutro w samym sercu stolicy, na którym nie może Cię zabraknąć!

Połączenie idealne: 

W najbliższy wtorek  Stary Żoliborz zamieni się w centrum mody ślubnej. Wszystko to za sprawą wydarzenia organizowanego wspólnie przez Agatę Wojtkiewicz – wybitną projektantkę, oraz markę Loft37 – specjalisty od obuwia  ślubnego. Dzięki temu, każda przyszła Panna Młoda będzie mogła w jednym miejscu zapoznać się z najnowszą kolekcją sukien ślubnych, sygnowanych przez samą Agatę Wojtkiewicz, jak również podziwiać i wybrać odpowiednie pantofle, by potem udać się w nich wprost do ołtarza.

Nowoczesność, zmysłowość i romantyzm

Najnowsza kolekcja sukien ślubnych, zatytułowana „4 A.M. Lovers” ,  odznacza się subtelną nutą romantyzmu, która następnie przechodzi w zmysłowość, nie zapominając także o nowoczesności. Znajdziemy tu również charakterystyczny dla projektantki wyrafinowany minimalizm, zamknięty w ekskluzywnejnieoczywistej formie.  Zdaniem autorki, suknia powinna być odzwierciedleniem osobowości i temperamentu panny młodej, czemu jest wierna w swoich projektach. Bez wątpienia więc, na jutrzejszym spotkaniu odnajdziecie suknię ślubną, która stanowić będzie odwzorowanie waszych marzeń.

FOT. MAT. PRASOWE AGATA WOJTKIEWICZ

O krok od marzeń

Równie ważną sprawą jest wybór odpowiedniego obuwia. Tu z pomocą przychodzi marka Loft37, która oferuje wyjątkowe buty z kolekcji „Yes I do”.  Ich niezwykłość to przede wszystkim technika wykonania – są one bowiem szyte ręcznie, wykonane z najlepszej jakości komponentów i z dbałością o detale. Zaprojektowane z myślą o tym, by być tajną bronią kobiet i dodawać im pewności siebie w każdej sytuacji. Dzięki nim, pewnym krokiem wejdziesz w nowe, małżeńskie życie.

FOT.MAT.PRASOWE LOFT37

Czas na kreatywność!

Wydarzenie odbędzie się w nowej siedzibie NAP przy ulicy Kozietulskiego 23 w Warszawie. To nowa przestrzeń kreatywna na mapie stolicy – miejsce spotkań wielu projektantów,  showroom, w którym prezentowane są nowe produkty, interesujące marki i prace artystów.  Jeżeli chcesz więc otoczyć się przedślubną magią nowości, szyku i wygody, wybierz się na jutrzejszą premierę kolekcji Agaty Wojtkiewicz i Loft37 – naprawdę warto!

 

www.agatawojtkiewicz.pl

www.loft37.eu

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: