Cracow Beauty Weekend 2018!

Tym razem kolektyw Brides and The Birds zaprosił wszystkie przyszłe Panny Młode do Studio Vintage, przy ul. Przewóz 2 w Krakowie, gdzie ich ulubieni specjaliści opowiedzieli o trendach ślubnych w branży Beauty. Jak każde wydarzenie organizowane przez Brides and The Birds – był to event zorganizowany na najwyższym poziomie w współpracy z profesjonalistami w swoich dziedzinach.

Wydarzenie trwało trzy dni i było podzielone na konkretne ścieżki, dzięki czemu każdy z zainteresowanych mógł uzyskać konkretne i pełne informacje w interesujących go tematach:

1.MAKE UP PIĄTEK | 6.04.2018 | Makijaż ślubny a kosmetyki mineralne

Mistrzyni makijażu Dominika Malisz poruszyła zagadnienia  dotyczące makijażu ślubnego, uwzględniając użycie kosmetyków mineralnych. Goście mogli dowiedzieć się: jakie trendy w makijażu ślubnym przewidywane są na rok 2018/2019, czym są kosmetyki mineralne, dla kogo są przeznaczone i jak je aplikować oraz dlaczego powinno się stosować minerały w makijażu ślubnym.

Dominika wykonała  również makijaż pokazowy z użyciem kosmetyków mineralnych oraz szczegółowo omówiła poszczególne etapy jego tworzenia.

FOT. JAN FRASSL

2.CARE SOBOTA | 7.04.2018 | Przedślubne pogotowie pielęgnacyjne

Eksperci z branży pielęgnacyjnej skupili się na tym, jak powinna wyglądać ścieżka do idealnie zadbanej, świeżej, wypielęgnowanej cery w dniu śluby. Zainteresowani mogli dowiedzieć się, kiedy zacząć spotykać się ze specjalistą i jakie kolejne kroki wykonywać aby cieszyć się efektem nieskazitelnej cery. Zdradzili też kilka sekretów –  kiedy unikać aby nie być zaskoczonym negatywnymi skutkami pielęgnacji.

Goście mogli zapoznać się też z kosmetykami do pielęgnacji dostępnymi na polskim rynku.

FOT. JAN FRASSL

3.HAIR NIEDZIELA | 8.04.2018 | Upięcia ślubne

Stylista fryzur Bartek Kamiński MAJERNIK omówił zagadnienia związane z odpowiednią pielęgnacją włosów oraz doborem właściwej fryzury aby podkreślić urodę Panny Młodej. W programie znalazły się takie punkty, jak: do’s and dont’s w pielęgnacji włosów, czego unikać w koloryzacji tuż przed ślubem, najnowsze trendy w upięciach ślubnych na rok 2018/2019, czy dobór fryzury może komplementować naszą urodę , dlaczego warto zaufać doświadczonemu profesjonaliście w doborze upięcia ślubnego, prezentacja upięcia ślubnego na modelce.

Bartek wykonał upięcie na modelce i opowiedział  o tym jak ważny jest rodzaj włosów przy wyborze fryzury ślubnej.

W organizację wydarzenia było zaangażowanych wiele firm oraz osób związanych z branżą beauty oraz tematyką ślubną: Studio Vintage, Ten Dzień – Twój wymarzony ślub. Loungetime.pl Wypożyczalnia Mebli Eventowych, Ecolore Kosmetyki Mineralne, Strefa Panny Młodej, Bloody Berry, Bartek Kamiński, Agata Zych, Agnieszka Kulczyk, Anna Pachacz, Katarzyna Borycka, Mala Staśko, Weronika Komenda oraz Jan Frassl -Janamente – Just another Photopage

 

My już dziś zapraszamy Was na II edycję Cracow Bridal Weekend, która odbędzie się 5 – 7 października 2018. Szczegóły będą pojawiać się na stronie BATB na portalu Facebook: www.facebook.com/bridesandthebirds. 

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: