Co wybrać, aby było orginalne? Poradnik o prezentach

Ile razy stawałeś na rozdrożu wyboru prezentu dla osoby, która według ciebie ma wszystko? Każdy z nas choć raz odczuł brak weny czy pomysłu na idealny podarunek. W czasach, kiedy powtarzalność jest największą obawą przygotowujących prezent, a próba odróżnienia się od schematu jest coraz częściej nadrzędną potrzebą, poszukujemy złotego środka na nasze rozterki. Odpowiedzią na nasze problemy mogą być personalizowane prezenty. To właśnie one zapewniają, że nikt inny nie będzie posiadał takiej samej rzeczy jak osoba nią obdarowana.

Personalizacja na każdą okazję – wybierz prezent, który zachwyci

Dostałeś zaproszenie na urodziny, jubileusz, Pierwszą Komunię Świętą czy inną uroczystość i rozpaczliwie poszukujesz prezentu, który zaskoczy świętującego? Jeżeli masz dość powtarzających się wzorów, tysiąca powielanych wierszyków na każdą okazję oraz akcesoriów, jakie nie są żadnym nawiązaniem do wydarzenia, spersonalizowany prezent to strzał w dziesiątkę. Zwłaszcza, jeśli chcesz zaskoczyć osobę obdarowywaną i sprawić, by na jej twarzy pojawił się szeroki uśmiech. Sklep Murrano oferuje szeroki wybór gadżetów, które możesz dowolnie personalizować, nadając im własny, niepowtarzalny charakter. Twoja mama niedługo ma swoje święto? Postaw na zaprojektowany pod jej potrzeby planner, doskonale wiedząc, że kobieta lubi mieć wszystko w jednym miejscu. Tata jest smakoszem kawy? Szklanka do latte z grawerem umili mu codziennie delektowanie się tym napojem! A może pragniesz zrobić coś od serca na urodziny siostry lub brata? Upiecz ciastka i umieść je w ceramicznym słoiku z imiennym nadrukiem rodzeństwa. Każdy prezent da się przeobrazić w osobisty podarek od serca – ważne, by znać upodobania bliskiej osoby. Wtedy wybór prezentu jest jeszcze prostszy!

Co wyróżnia spersonalizowane prezenty od reszty?

Oprócz niepowtarzalności, stanowiącej główną cechę każdej personalizacji, prezenty z dedykacją są odbierane jako bardziej osobiste. Trud, jaki zadała sobie osoba na poszukiwaniu podarku, który nie tylko nawiązuje do pasji, zainteresowań czy stylu życia, lecz również jest opatrzony w osobiste życzenia czy cytaty, potrafi chwycić za serce. Stawiając na personalizację pokazujemy, jak bardzo dobrze znamy ukochaną osobę. Sprezentowana rzecz może nawiązywać do osobistych doświadczeń czy wspólnie przeżytych momentów. Od teraz podjęcie decyzji nie będzie sprawiać kłopotów – wystarczy przywołać w myślach obraz tego, któremu chcemy sprawić niespodziankę. Co lubi robić? Jakie są jego zainteresowania? Jak spędza wolny czas? Czy ostatnio mówił o czymś, co można by uznać za wskazówkę? Wystarczy odpowiedzieć na kilka prostych pytań, by zawęzić swoje poszukiwania do dwóch czy trzech przedmiotów. Fakt, że możemy dowolnie je spersonalizować, uczyni je jeszcze bardziej wyjątkowymi.

Spersonalizowany, ale uniwersalny – jaki prezent wybrać?

Aby trafić z prezentem, należy dobrze znać osobę obdarowywaną. Zdarza się jednak, że zostajemy zaproszeni na imprezę przez dalekich krewnych lub dopiero poznanych znajomych. Co wtedy, gdy dysponujemy jedynie cząstkowymi informacjami? Okazuje się, że sklepy internetowe oferujące personalizację produktów wszystko przemyślały. W takiej sytuacji dobrym wyjściem jest sięgnięcie po sprawdzony prezent (na przykład biżuterię) i skorzystanie z możliwości wygrawerowania życzeń na tabliczce wewnątrz ozdobnego pudełka. Sam prezent pozostanie uniwersalny, jednak dzięki grawerunkowi uczynimy go bardziej osobistym.

Fot. mat. prasowe Firmy

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: