Casualowy Pan Młody

Czarny garnitur ślubny to klasyka, od której Panowie nie chcą się wyłamywać. Zawsze w takiej formie Pan Młody wygląda elegancko i jest idealnym uzupełnieniem stylizacji Pani Młodej. Jednakże nie można powiedzieć, że czarny garnitur to obowiązek. Rok 2021 zmienił formę uroczystości ślubnych, a wraz z tym podejście Panów Młodych do swoich strojów.

Mniej oficjalne uroczystości

W 2020 oraz w 2021 roku uroczystości ślubne stały się o wiele bardziej kameralne. Skromne ceremonie dla najbliższych sprawiły, że stylizacje także zaczęły być mniej oficjalne. Frak, garnitur smokingowy, a nawet smoking, zostały zastąpione całkiem innymi strojami, które zdecydowanie bardziej wpisują się w klimat miejsca i skalę takiej uroczystości.

Garnitur w kolorze

Klasyka klasyką, ale czasami Pan Młody potrzebuję przełamania rutyny i wyjścia poza schemat. Doskonałym sposobem jest wybór stroju w ciekawym odcieniu. Na ślubach goszczą już nie tylko granaty, ale także błękity, zielenie, brązy oraz mocne bordowe akcenty. Letnie wesela będą idealnym momentem na postawienie na szarości. Szary garnitur, będzie wpisywał się w aurę tej pory roku i jest idealnym tłem dla ciekawych dodatków. Idąc tą ścieżką warto zwrócić uwagę na pastelowe garnitury ślubne. Wesela w stylu boho, uroczystości plenerowe oraz te bardziej kameralne pozwolą na skorzystanie z szerokiej gamy pastelowych barw.

Krata i tweed, czyli trochę wzoru

Coraz modniejsza w męskiej modzie ślubnej staje się krata, która może być śmiało wybierana podczas skromnych uroczystości, ale także większych imprez. Tweed w połączeniu ze wzorami sprawi, że całość będzie prezentować się bardzo oryginalnie. Pan Młody może wybierać w modelach o różnych odcieniach. Karata może być wyrazista, ale także bardziej subtelna. Można sięgać po szeroko rozstawione wzory, ale także drobną kratkę.

 

Kamizelki i szelki, czyli trendy w dodatkach

Forma uroczystości pozwala na nieco większą swobodę, dlatego też Pan Młody jest częściej widziany w kamizelce, pastelowej koszuli, a także w szelkach. Pojawiają się także mniej eleganckie i formalne buty, które mają idealnie uzupełniać całość. Wybierając garnitur ślubny oraz dodatki należy zawsze pamiętać o jednej zasadzie. Całość stylizacji musi być dopasowana do sylwetki Pana Młodego, a także jego osobowości, tak żeby podczas tego ważnego dnia, mógł on czuć się swobodnie, wyłączając oczywiście stres związany z tym wyjątkowym dniem.

 

 

fot. pinterest

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: