BRIDE STORE – pierwszy sklep ślubny online w Polsce

Ich bestsellerem są koszulki z napisami BRIDE i BRIDE TEAM, popularne są również WIFEY SOON, SORRY BOYS lub GIRLS JUST WANNA HAVE FUN. W sklepie BRIDE STORE znajdziecie wszystko, czego potrzeba Wam do zaplanowania ślubu. I to wszystko od polskich projektantów! Specjalnie dla Was rozmawiamy z założycielami marki.

Jak zrodził się pomysł na bridestore.pl i co go wyróżnia?

BRIDE STORE powstał z myślą o pannach młodych, które szukają oryginalnych propozycji na kompletną stylizację ślubną, ale również z myślą o wszystkich kobietach, które mają nowoczesne podejście do stylu, a specjalna okazja, jak ślub, wesele czy wieczór panieński, jest doskonałym pretekstem na odzwierciedlenie swojej osobowości poprzez modę. BRIDE STORE wyróżnia na pewno fakt, że jest pierwszym ślubnym sklepem online w Polsce. Nasza wyselekcjonowana oferta odzieży i dodatków pochodzi od najlepszych polskich marek ślubnych i modowych.  LOVE, DRESS, ROCK`N`ROLL to nasze motto.

Projekty Agaty Wojtkiewicz są minimalistyczne, jednak niebanalne. Do kogo kierowana jest oferta bridestore.pl, kim jest klientka idealna?

Najważniejszym elementem każdej stylizacji ślubnej jest oczywiście suknia, dlatego też jednym z kluczowych produktów BRIDE STORE są kreacje dedykowane pannom młodym. Na bridestore.pl znajdziemy obecnie kolekcję JUST – minimalistyczne suknie ślubne ready-to-wear stworzone przez Agatą Wojtkiewicz dla dynamicznych, niezależnych kobiet, które wymarzoną kreację pragnęłyby mieć od ręki. Polska projektantka od lat obserwuje zachowania przyszłych panien młodych i zauważyła, że coraz więcej z nich nie chce czekać na swoją kreację i trudno znaleźć im czas na przymiarki.  Klientka BRIDE STORE to nowoczesna, świadoma kobieta, dla której moda jest istotnym odzwierciedleniem jej stylu życia, osobowości i temperamentu.

Co można znaleźć w ofercie bridestore.pl?

Szeroka oferta BRIDE STORE pozwala na stworzenie kompletnej stylizacji ślubnej i koktajlowej. Na platformie BRIDE STORE znajdziemy więc suknie ślubne i koktajlowe, okrycia, buty, biżuterię, torebki, bieliznę i akcesoria. Oferujemy kolekcję, która doskonale sprawdzi się na wieczór panieński i na prezent dla panny młodej: t-shirty i szlafroki znapisami oraz gadżety, jak świece, tatuaże czy książki.

Dlaczego zdecydowali się Państwo na promowanie głównie polskich marek?

Wszystkie dostępne produkty na BRIDE STORE pochodzą od polskich marek proponujących świetny design, najwyższą jakość oraz wpisujących się w koncepcję nowoczesnej kobiecości. Uważamy, że obecnie rodzimi twórcy niczym nie ustępują projektantom zagranicznym.

Jakie produkty polecają Państwo jako MUST HAVE na sezon 2018?

Tematyczne koszulki, idealne na wieczór panieński i czas przygotowań do ślubu. Naszym bestsellerem są hasła BRIDE i BRIDE TEAM, ale popularne są również WIFEY SOON, SORRY BOYS lub GIRLS JUST WANNA HAVE FUN.

Haftowane szlafroki z satyny z printem na plecach to doskonały pomysł na prezent dla panny młodej. Proponujemy napisy BRIDE lub QUEEN OF THE NIGHT.

Suknie dla druhen w jednolitym kolorze – trend z Zachodu, który przyjął się ostatnio również w Polsce. Nie oznacza to jednak takich samych krojów kreacji – na BRIDE STORE można zamówić te same odcienie sukienek, ale różne fasony, dopasowane do każdej sylwetki. Każda druhna dobierze model zgodny z jej stylem, ale w całości ten sam kolor da spójny efekt, na którym zależy pannie młodej.

Jakie są plany na przyszłość, jeśli chodzi o rozwój bridestore.pl?

Myślimy o kolejnych produktach stworzonych na wyłączność dla bridestore.pl i o ofercie upominkowej. Nieustannie poszerzamy swoją kolekcję i rozpoczynamy współprace z kolejnymi markami. Naszym celem jest pozycja lidera i trendsettera w polskiej modzie ślubnej.

Co jest Państwa zdaniem najważniejsze w przedślubnych przygotowaniach?

Oczywiście dobra organizacja zawsze przydaje się podczas przygotowań ślubnych, jednak nie zapomnijmy o zachowaniu spokoju i przede wszystkim dobrej zabawie!

 

Rozmawiała: Edyta Saracka

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: