Boska plaża…

Plaża Bavaro, znajdująca się we wschodniej części Dominikany, znalazła się na liście 25 najpiękniejszych plaży świata w rankingu Travelers’ Choices Awards, przyznawanej przez popularną międzynarodową stronę internetową TripAdvisor! 

Plaża wybrana została jedną z najlepszych na Karaibach. Plaża Macao, niedaleko Bavaro, także pojawiła się w tym prestiżowym zestawieniu. Coroczny ranking przygotowywany został na podstawie recenzji wprowadzanych przez turystów na stronie TripAdvisor, najbardziej popularnej stronie internetowej o podróżach na świecie. W latach siedemdziesiątych plaża Bavaro została wybrana przez UNESCO jedną z dziesięciu najpiękniejszych plaży świata. To idealne miejsce na romantyczne zaręczyny lub ślub o zachodzie słońca… Zresztą, oceńcie sami!

ŹRÓDŁO: PIXABAY

ŹRÓDŁO: PIXABAY

ŹRÓDŁO: PIXABAY

Warto również zaznaczyć, że Republika Dominikańska to jedna z najpopularniejszych zagranicznych destynacji turystycznych na polskim rynku. W 2016 r. kraj odwiedziło o 107,6% więcej Polaków, niż w roku poprzednim, z kolei w lutym 2017 r. liczba turystów z Polski wzrosła o 5,90%. W zeszłym roku do kraju przyjechało 6 558 982 osób, czyli o 6,63% więcej niż w 2015 r.

ŹRÓDŁO: PIXABAY

www.godominicanrepublic.com

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: