Wyjątkowe miejsce na podróż poślubną

Po wyczerpujących przygotowaniach do ślubu i przyjęcia weselnego nadchodzi wreszcie czas na zasłużony odpoczynek i miesiąc miodowy. Warto wybrać się wtedy w niezapomniane miejsce, by spędzić romantyczne chwile tylko we dwoje.

.

www.warszawianka.pl

.

Starajmy się realizować własne marzenia, pamiętając, aby nasz wyjazd był przede wszystkim odskocznią od codzienności. Naszą podróż poślubną zaplanujmy z wyprzedzeniem, wybierając takie miejsce, w którym poczujemy się i będziemy traktowani wyjątkowo.

Na uwagę zasługuje zlokalizowany nad Zalewem Zegrzyńskim ekskluzywny, 4-gwiazdkowy Hotel Warszawianka. Można w nim skorzystać między innymi z orientalnego SHU SPA, Aqua Parku z wieloma atrakcjami, klubu nocnego z kręgielnią i dyskoteką, kilku restauracji czy lobby barów.

W sezonie wakacyjnym na Gości czeka prywatna plaża z leżakami, parasolami słonecznymi i serwisem plażowym, korty tenisowe i przystań.

Doskonała, autorska kuchnia inspirowana polskimi recepturami, bezpieczna lokalizacja na 14-hektarowym, ogrodzonym terenie oraz komfortowe i przytulne pokoje z widokiem na jezioro z pewnością zapewnią piękne i miłe wspomnienia.

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: