Mężczyzna na miarę!

W dniu ślubu wszystko musi być idealne: w końcu taka okazja się już nie powtórzy! Nie tylko Panna Młoda powinna wyglądać zjawiskowo, jej wybranek nie powinien ustępować elegancją!

 

Szycie miarowe, zwane „made to measure”, przez długi czas było zarezerwowane jedynie dla najbardziej majętnych elegantów. Szczęśliwie, w dobie masowej produkcji ubrań kiepskiej jakości, taka forma uzupełnienia garderoby staje się coraz łatwiej dostępna – teraz również w ulubionym sklepie szykownych Polaków, czyli Lancerto.

Każde miarowe szycie rozpoczyna się od spotkania z profesjonalnymi doradcami klienta, którzy ściągają miarę oraz dostosowują krój do budowy mężczyzny. Dzięki tym zabiegom nie tylko pozyskuje się ubranie dopasowane do figury, ale również nieco tuszujące jej różne niedoskonałości… Dzięki temu komfort i elegancja idą ze sobą w parze!

FOT. MAT. PRASOWE LANCERTO

Wybór odpowiedniego materiału to rola klienta. Dzięki temu można przygotować strój stosowny na daną porę roku (może flanela na zimę, a na lato modny len?) czy okazję. Do tego szeroki katalog kolorów i wzorów – nikt nie mówił, że będzie łatwo! Ale czyż nie jest przyjemnością projektowanie swojego niepowtarzalnego ubrania uświetniającego wyjątkową chwilę?

FOT. MAT. PRASOWE LANCERTO
FOT. MAT. PRASOWE LANCERTO

Tkanina to dopiero początek – modyfikacjom mogą ulec jeszcze obszycia, nici, którymi wykończone jest ubranie, podszewka. Można zaplanować nawet indywidualny haft z imieniem ukochanej, datą ślubu lub ulubioną sentencją. Następnie wszystkie wytyczne są przekazywane zespołowi krawców, którzy w niedługim czasie przygotowują ubranie gotowe do odbioru.

 

Dobrze dobrany garnitur lub smoking to zaledwie początek doboru stylizacji Pana Młodego. Pozostała jeszcze koszula (również może być szyta na miarę), dodatki i akcesoria, takie jak mucha lub krawat, poszetka, buty, pasek. Wydaje się, że lista nie ma końca oraz dobór wszystkich elementów zajmie wiele czasu – nic bardziej mylnego! Profesjonalna obsługa oraz szeroki wybór (m. in. obuwie do rozmiaru 50) pozwalają na zestawienie całości podczas jednej wizyty. Dzięki temu zostaje więcej czasu na inne ważne przedślubne przygotowania!

www.lancerto.com

Share

PARTNERZY MAGAZYNU WESELE

        lace front wigs carport kits  UNIQUE wedding dresses                   
Share

O MAGAZYNIE