Złote wrota pustyni

Kiedy w Polsce robi się zimno i szaro, warto pomyśleć o podróży marzeń, w stronę słońca, egzotyki i luksusu.  Zamiast latającego dywanu wystarczy wybrać bezpośredni samolot z Warszawy, przenieść się dzięki Rainbow , jak po tęczy, w stronę magicznego Orientu i przeżyć niezapomniane przygody w Emiratach Arabskich, Omanie czy Iranie. Można tu znaleźć obrazy z dawnych baśni i nowoczesność o jakiej się nawet nie śniło. Na miejscu do wyboru wycieczki objazdowe, rejsy, wczasy czy imprezy łączone.

Oferta dotyczy wielu miejsc w tym rejonie. Dubaj jest „naj” – zobaczycie tu Burj Khalif – najwyższą budowlę świata, największy port jachtowy i zrobicie zakupy w największym centrum handlowym – Dubai Mall. Zapierająca dech w piersiach architektura ze słynnym hotelem Burjj Al – Arab na czele i kosmopolityczna atmosfera na zawsze pozostaną w pamięci. Orientalne souki pełne złota, pięknych dywanów i aromatycznych przypraw, safari na pustyni czy wypoczynek w przepięknych, superkomfortowych hotelach – to wszystko oferuje imperium na piasku. Keszma, największa wyspa w Zatoce Perskiej zachwyci Was zjawiskowymi krajobrazami i endemiczną roślinnością.
Możecie zwiedzić też Mezopotamię – kolebkę cywilizacji wraz z Persepolis – religijną stolicą dawnej Persji. A może wybierzecie rejs wśród perłowych fal i odwiedzicie Bahrajn i Katar, kolejne legendy luksusu z pałacami szejków ? Nie ma tu rzeczy niemożliwych do zrealizowania, a marzenia stają się rzeczywistością, najbardziej nieprawdopodobną, a jednak w zasięgu ręki.

FOT. ISTOCK

FOT. ISTOCK

MW 4/44/2016-2017 RAINBOW

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: