Zimowa roślina

Poinsecje, inaczej zwane gwiazdami betlejemskimi, są zazwyczaj kojarzone z okresem świąteczno-karnawałowym. Są one częścią świąt Bożego Narodzenia, tak jak ubieranie choinki czy pieczenie pierników. Gdy  zagoszczą u nas w domach, wywołują uśmiech na twarzy, wprowadzając kolor do otoczenia!

Kojarzące się z zimową porą rośliny występują w różnorodnych kolorach, od czerwonego, poprzez różowy, biały, łososiowy po morelowy. Każdy znajdzie dla siebie odpowiedni odcień. Zachwycają nie tylko barwą, ale również swoją formą. Są dostępne jako krzewy, rośliny doniczkowe, a także cięte, które idealnie sprawdzą się jako ozdoba wigilijnego stołu.

Doskonałym pomysłem jest użycie poinsecji jako głównego motywu zimowego wesela. Gwiazda betlejemska doda niepowtarzalnego uroku sali, na której odbędzie się przyjęcie, jak też świątyni podczas zaślubin. Pięknie udekorowane ślubne stoły nadadzą całemu wydarzeniu odświętną atmosferę. Gwiazdy betlejemskie zamienią każdą przestrzeń w zimową krainę czarów, w której poczujemy się naprawdę jak w bajce.

Idealnym zamysłem jest przygotowanie poinsecji jako upominków dla gości, którzy świętowali z nami ten wyjątkowy i niepowtarzalny dzień. Będą to podziękowania, które z pewnością zapamiętają na długo, a roślina zostanie z nimi przez cały świąteczny czas

więcej na: www.gwiada-betlejemska.info

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: