Zimą też jest pięknie

Nie bójmy się planowania przyjęć weselnych przy okazji ważnych dat w kalendarzu. Jest to przecież przede wszystkim wyjątkowa okazja do spotkania i dzielenia się radością z najbliższymi: rodziną i przyjaciółmi. Z pewnością taka formuła wspólnego świętowania spotka się z akceptacją Gości, a uroczystość zaślubin w czasie Świąt czy karnawału w sposób szczególny podkreśli wagę życiowej decyzji Pary Młodej.

Magia Świąt

Jeśli zdecydujemy się na ślub w okresie Bożego Narodzenia, możemy rozważyć udekorowanie sali weselnej akcentami świątecznymi, a w przygotowywanym menu zarezerwować miejsce dla tradycyjnych potraw bożonarodzeniowych. Magia Świąt niewątpliwie stworzy niepowtarzalny klimat będący mieszanką rodzinnego ciepła i domowej atmosfery.

Z kolei karnawał to czas zabawy, brokatu i cekinów. Jeśli Wasze wesele wypada właśnie w tym okresie, warto to wykorzystać. Szalone stroje i nietypowe dekoracje sprawią, że zarówno Nowożeńcy, jak i zaproszeni Goście będą długo wspominać uroczystość.

Gdzie znajdziemy idealne miejsce na przyjęcie weselne? Z pewnością na uwagę zasługują sale bankietowe czterogwiazdkowego Hotelu Warszawianka w podwarszawskiej Jachrance. Znaleźć tu można zarówno wnętrza kameralne, pełne ciepłego blasku, jak i designerskie, utrzymane w nowoczesnym stylu. Zastaniemy tu też autorską kuchnię inspirowaną polskimi recepturami oraz przytulne i komfortowe pokoje, w których można zakwaterować zaproszonych Gości. To sprawi, że zimowe wesele będzie wyjątkowe…

Hotel Warszawianka nad Zalewem Zegrzyńskim to miejsce wyjątkowe. Obiekt posiada cztery restauracje, ekskluzywne orientalne SHU SPA, aqua park z wieloma atrakcjami i nowoczesne Centrum Kreatywnej Zabawy KIDDOS dla dzieci. Co najważniejsze, znajdą tutaj Państwo rodzinną atmosferę, która gwarantuje najwyższą jakość wypoczynku.

Hotel WARSZAWIANKA

 

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: