Zielony bukiet ślubny

Każda Panna Młoda posiada swoje unikatowe atrybuty, które są ważnymi elementami, o których nie można zapominać. Niewątpliwie jednym z nich jest bukiet ślubny, który zazwyczaj jest dobierany do kreacji, ale także do stylu ceremonii. Niegdyś najczęściej były to bukiety z róż o regularnym kształcie i małych rozmiarów. Jednak obecnie Panny Młode chcą wyróżnić się na tle innych i pragną, aby ich bukiet był wyjątkowy. Czy zielona wiązanka może wywołać słowa zachwytu? Zdecydowanie tak.

Bliżej natury

Pary Młode coraz chętniej organizując ślub decydują się na naturalne i proste dodatki. Wybierają styl boho lub rustykalny. Odzwierciedlenie tego trendu jest także widoczne w bukietach ślubnych. Zdecydowanie w takich klimatach królują nieregularne bukiety w naturalnych odcieniach. Coraz więcej w nich zielonych elementów, a coraz mniej tradycyjnych pudrowych róż.

 

 

Bajkowo romantyczny klimat

Zielone wiązanki ślubne są zazwyczaj uzupełniane białym akcentami kwiatowymi, bądź inną roślinnością w tym kolorze. Pozwala to na nadanie Pannie Młodej romantycznego charakteru, a także stworzenie wokół niej magicznej i bajkowej aury.  

 

Uniwersalność i oryginalność

Nie da się ukryć, że klasyczna zieleń jest bardzo klasyczna i pozwala na zachowanie eleganckiej i uniwersalnej całości. Zielony bukiet nic nie narzuca, zależnie od układu może być swobodny, skromny i delikatny, ale także bardziej wyrazisty i wpisujący się w aktualne trendy. Decydując się na zielony bukiet ślubny można pokazać swój charakter, a przy tym stworzyć wraz z białą suknią ślubną piękną i spójną całość.

 

 

 

 

FOTOGRAFIA GŁÓWNA: PATRYCJA WOJTKOWIAK

FOT. PINTEREST

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: