ZDRAPKI – NOWY TREND

Chcesz zaskoczyć ukochaną osobę? W oryginalny sposób powiadomić bliskich o dacie ślubu? A może poprosić o świadkowanie? Zrób to za pomocą zdrapek kryjących w sobie wyjątkową treść, jest to unikalne rozwiązanie, które na długo zapadnie w pamięć.

Wśród trendów na obecny rok królują ozdobne kartki ze zdrapką, które zapowiadają to, co dla nas ważne. Dla uwielbiających romantyczne gesty dobrym wyborem będzie kartka z ukrytymi wiadomościami. Takie wyznanie miłości wywoła efekt zaskoczenia, a wspólne odsłanianie zakrytych pól będzie świetną zabawą. Zdrapka z pytaniem do świadkowej lub świadka zachwyci zwolenników oryginalnych rozwiązań, ponadto ozdobna strona z ukrytą wiadomością zaciekawi i zapewni zgodę bliskiej osoby na przyjęcie tak poważnej roli z uśmiechem na ustach. Jeśli macie już ustaloną datę ślubu i chcecie poinformować, o tym bliskich, warto wysłać do nich Save the Date. Wyjątkowa kartka w ciekawej formie zdrapki zaskoczy waszych bliskich – a odkrycie tak radosnej informacji przy odrobinie zabawy z pewnością ich ucieszy.

Młode Pary coraz częściej decydują się na nieszablonowe rozwiązania w kwestiach ślubu i wesela – w tym roku prawdziwym hitem będzie nowoczesny sposób przesyłania radosnych wiadomości. Wszystkie kolekcje zdrapek znajdą Państwo w sklepie internetowym http://www.SlubneZakupy.pl Wybierz kartkę, która wpisuje się w twoje oczekiwania i okazję!

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: