Zatrzymać czas… Jaki prezent na rocznicę ślubu?

Tak niedawno składaliście sobie słowa przysięgi małżeńskiej, przyjmowaliście życzenia od weselnych gości i rozbijaliście kieliszki na szczęście, a już przed wami kolejna rocznica ślubu. W jaki sposób najlepiej ją celebrować?

 

Magia chwili

Uroczystość zaślubin to bez wątpienia jeden z najważniejszych momentów w życiu. To właśnie wtedy ślubowaliście sobie miłość i wierność, wiążąc się tym samym na resztę życia. Chociaż z pewnością w waszej pamięci wspomnienie tego dnia jest wciąż mocno zakorzenione, to obowiązki życia codziennego mogą go nieco przyćmić. Zapracowani, niejednokrotnie zapominamy o tym, co dla nas ważne. Stąd też coraz większą wagę przywiązuje się do świętowania samej rocznicy ślubu. Podczas tych uroczystych chwil, spędzonych razem, małżonkowie mogą też obdarować się wzajemnie prezentami, przypominającymi im, iż oto kolejny rok razem kroczą przez życie. Wybierając ten magiczny upominek, koniecznie udaj się do manufaktury Michal Negrin; tam bowiem, w klimacie łączącym biżuterię z dekoracjami i wykończeniem wnętrz, z pewnością każdy odszuka prezent idealny na rocznicę ślubu.

FOT. MAT. PRASOWE MICHAL NEGRIN

 

Miłosne inspiracje

Wybierając rocznicowy podarek, można także postawić na połączenie elementów. Tym sposobem, idealnym prezentem może być wasza ślubna fotografia w pięknej, ręcznie wykonanej ramce. Dla swojej wybranki mąż może również wybrać ręcznie wykonaną biżuterię wraz z eleganckim pudełkiem, idealnym do przechowywania naszyjników, kolczyków i broszek. Doskonałym prezentem od żony natomiast będzie gustowny organizer lub spinki na banknoty. Dzięki wizycie w manufakturze Michal Negrin, wybór odpowiedniego podarku stanie się wyjątkowym i inspirującym przeżyciem.

FOT. MAT. PRASOWE MICHAL NEGRIN

Ponadczasowość

Prezent dla ukochanej osoby z okazji rocznicy ślubu powinien być nie tylko pamiątką przypominającą wasz dzień, ale także zapowiedzią tego, co przed wami. Ofiarując go  drugiej połowie, tym samym chcemy wyrazić naszą miłość i oddanie, które towarzyszą i wciąż będą nam towarzyszyć przez kolejne lata. Dlatego też należy zadbać o to, by sam upominek z biegiem czasu nie tracił na swojej wartości. Taką cechą odznaczają się produkty dostępne w manufakturze Michal Negrin, a ich indywidualność podkreśla już sama technika ich tworzenia – są one bowiem wykonywane ręcznie. Warto więc wybrać taki prezent, który stanie się pomostem łączącym przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, a wy wspólnie przeprowadzicie po nim waszą miłość.

www.michalnegrin.com

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: