Zapraszamy na warsztaty „Ślub Marzeń”

„Ślub Marzeń” to warsztaty podczas których odwiedzający dowiedzą się jak samodzielnie zorganizować swój ślub i wesele. Nauczą się jak to zrobić profesjonalnie z uwzględnieniem najmniejszych szczegółów. Warsztaty odbędą się już 19 kwietnia w Kielcach w Filharmonii Świętokrzyskiej. 

Uczestnicy dowiedzą się co jest ważne przy organizacji tego typu imprezy, o tym jak i gdzie dobrać kwiaty, makijaż, fryzurę, garnitur czy suknię ślubną, która będzie idealnie pasować do sylwetki. To jednak nie wszystko. Poruszone zostaną także tematy finansowo – organizacyjne. Prowadzący warsztaty nauczą jak prawidłowo rozplanować budżet, dopasować go do swoich możliwości finansowych, tak aby nie rezygnować z tego, co jest istotne przy organizacji najważniejszego dnia w życiu. Dowiecie się jak zaplanować ślub swoich marzeń niezależnie od budżetu, zrealizować wszystkie pomysły samodzielnie oraz jak najefektywniej rozplanować je w czasie. Ponadto, uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z ofertami najlepszych firm z branży ślubno-weselnej.

Fot. Mat. Prasowe Ślub-Marzeń

Fot. Mat. Prasowe Ślub Marzeń

Dodatkowo w trakcie wydarzenia zostaną przeprowadzone warsztaty „Kompozycji Kwiatowych” oraz warsztaty „Parowania Wina i Serów” a także odbędzie się widowiskowy pokaz mody.

W ramach Ślubu Marzeń wybrana Młoda Para ma szansę wygrać kompleksową organizację wesela, m.in.: garnitur, suknię ślubną, fotografa, oprawę florystyczną, tort weselny. Szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie TUTAJ.

Zapraszamy 19 kwietnia 2015 r. w godzinach od 11:30 do 20:00 do Filharmonii Świętokrzyskiej im. Oskara Kolberga.

Więcej o wydarzeniu na stronie www.slub-marzen.pl

 

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: