Zakochaj się w Nosalowym…

Zapierające dech w piersiach tło, ekscytujące i niecodzienne miejsca, wspomnienia, które będą trwać wiecznie… Lokalizacja jest kluczem do naprawdę wyjątkowego ślubu. To, co ludzie naprawdę zapamiętają, to szczególne miejsce uroczystości. Zadeklaruj swoją miłość pod Tatrami w niezwykłych destynacjach hotelowych i zakochaj się w Nosalowym. Waszym świadkiem będą tysiącletnie góry.

Przestrzeń hoteli Nosalowy może spełnić każde marzenie Pary Młodej. Ceremonia ślubna pod gołym niebem, przyjęcia od prostych do eleganckich, od góralskich do ekstrawaganckich, żadne uroczystości nie są podobne, tak jak dwie osoby łączące swoje życie.

Nosalowy Dwór Resort & SPA umożliwi dopasowanie sali do każdej ilości gości, jak też budżetu. Wesele w stylu glamour nawet na 250 osób w sali bankietowej Rysy lub Restauracji Grand to propozycja dla osób, które oczekują stylu i ponadczasowej elegancji. Znakomita kuchnia, góralska tradycja w stylowych, zakopiańskich wnętrzach Restauracji Regionalnej to góralskie wesele z charakterem nawet dla 200 osób, a idealnym miejscem na organizację kameralnego przyjęcia weselnego dla 40 Gości jest niezwykła kawiarnia Panoramika, która swoją nazwę zawdzięcza wspaniałemu widokowi na przepiękne góry.

fot. mat.prasowe firmy Nosalowy Dwor

Idealny ślub

Nic nie inspiruje nas bardziej, niż spełnianie marzeń o idealnym ślubie, dlatego dla poszukujących romantycznych historii oferujemy nowy pięciogwiazdkowy Nosalowy Park Hotel & SPA. Estetyka hotelu Nosalowy Park czerpie inspirację z charakterystycznego dla XX-lecia międzywojennego stylu art déco. Willa Marilor powstała jako dowód miłości dla zjawiskowej urody Marii Eleonory od jej męża Ignacego Szczeniowskiego, zakochany po uszy „król cukrowni” – milioner chciał, by willa oszałamiała i w 1912 r. osiągnął swój cel, a hotel to jej nowa, unikalna odsłona.

 

Wesele w centrum Zakopanego

W Nosalowym Parku Goście doświadczą prawdziwego luksusu, naszych standardów opieki i niezwykłych kulinarnych rozkoszy. Oszałamiające wesela i eleganckie przyjęcia. Willa Marilor tworzy tło wydarzeń dla kameralnych przyjęć przy okrągłych stołach do 80 osób. Wszystko serwowane w wybranym stylu, dopracowane przez zorientowany na szczegóły zespół. Nosalowy Park Hotel & SPA to ponadczasowy blask. Najbardziej elegancki adres w Zakopanem na ślub marzeń. Wyjątkowa lokalizacja w samym centrum Zakopanego, pięknie zaprojektowane pokoje i apartamenty, między innymi z urokliwym ogrodem na dachu i spektakularnym widokiem na panoramę TATR.

Każda przestrzeń jest wyjątkowa, a ich dopełnieniem jest NABE SPA jako ostateczny cel podróży Panny Młodej przed ceremonią zaślubin. Enklawa odprężenia i relaksu, który Para Młoda może przeżywać wspólnie w tych wyjątkowych miejscach i czasie.

 

fot.mat,prasowe firmy Nosalowy Dwór

Więcej na www.nosalowy-dwor.eu

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: