Zacznij pięknie z Białym Kotem – niezwykłe zaproszenia ślubne

W gąszczu przedślubnych przygotowań z pewnością docenicie fakt, że część kwestii możecie załatwić bez wychodzenia z domu. Przez Internet na przykład wybierzecie i zamówicie niepowtarzalne zaproszenia ślubne od firmy Biały Kot.

Mottem marki jest hasło „Zacznij pięknie”. Bo to właśnie od zaproszenia ślubnego rozpoczyna się oficjalne przygotowanie do Waszego wielkiego dnia! Zaproszenia zapowiadają niezwykłe wydarzenie – niepowtarzalne święto miłości – zatem nie mogą być szablonowe i pozbawione wyrazu!

Każdy projekt rozpatrywany jest indywidualnie i z najwyższą starannością o każdy detal. Do wyrobu zaproszeń zostają użyte tylko starannie wyselekcjonowane materiały a najwyższą  jakość wydruku zapewnia jedna z najnowocześniejszych maszyn drukujących w Polsce.

Sam proces zamawiania zaproszeń przez Internet jest niezwykle prosty:

  1. Należy złożyć zamówienie w sklepie i wypełnić formularz zamówienia (musi zawierać tekst do zaproszenia, listę do personalizacji zaproszeń i/lub kopert). Formularz jest dostępny na stronie sklepu przy każdym zamówieniu.
  2. Projekt zaproszeń zostaje przesłany do Was w ciągu trzech dni roboczych.
  3. Możecie przeprowadzić 3 tury poprawek. Jeśli ich nie zgłaszacie – akceptujecie projekt.
  4. Od momentu zaksięgowania wpłaty lub zaakceptowania projektu Biały Kot ma 7 dni roboczych na druk, skompletowanie i zapakowanie zaproszeń.
  5. W dniu wysyłki dostajecie numer listu przewozowego do śledzenia paczki. Gotowe!

Proces jest banalnie prosty, zaoszczędzi Wam sporo czasu i nerwów. Na stronie Białego Kota macie też możliwość zamówienia innych przedmiotów w jednym motywie tak, aby całość wesela miała spójny i elegancki wygląd (winietki, menu, plan stołów, księga gości, zabawne zawieszki na butelki z alkoholem czy pudełka na koperty i obrączki). Dodatkowym plusem jest też fakt, że firmę wyróżnia indywidualne podejście do klienta, ogromne doświadczenie, znajomość trendów oraz brak zgody na bylejakość i przeciętność. To widać w każdym projekcie!

Więcej niezbędnych informacji oraz przepięknych inspiracji na stronie www.bialykot.com.pl!

fot. mat. prasowe Biały Kot

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: