“YOUR DREAM IS SAFE WITH US”

Pod hasłem „Twoje marzenia są z nami bezpieczne”, Pronovias zaoferuje przyszłym narzeczonym wyjątkowe doświadczenie. Firma uruchomiła ścisły protokół działań i higieny w swoich salonach, sieciach dystrybucji, biurach i sklepach na całym świecie.

Barcelona, 29 kwietnia 2020 r. – Pronovias Group, światowy lider w branży luksusowych sukien ślubnych, uruchomił strategię ponownego otwarcia pod hasłem „Twoje marzenia są z nami bezpieczne”. Firma gwarantuje spokój przyszłej narzeczonej poprzez aktywację rygorystycznego protokołu działań i higieny w swoich salonach, sieciach dystrybucji, biurach i sklepach na całym świecie. Ten szczegółowy protokół zostanie również udostępniony wszystkim partnerom hurtowym grupy, aby pomóc im ponownie otworzyć sklepy w najlepszych warunkach.

Przez cały maj i zgodnie z wytycznymi rządu grupa Pronovias ponownie otworzy swoje sklepy w Hiszpanii, Włoszech, Polsce, Portugalii i niektórych stanach w USA. Jako liderzy w branży, Pronovias Group stworzyła plan ponownego otwarcia, którego celem jest znacznie więcej niż własne sklepy. Biorąc pod uwagę znaczną liczbę ślubów, które zostały przełożone na drugą połowę roku, firma chce zapewnić niezbędne narzędzia i wsparcie swojej sieci hurtowników, przejmując wiodącą rolę w tym sektorze, odpowiadając na COVID-19.

Chcąc wykazać odpowiedzialne podejście do przyszłych narzeczonych, firma sporządziła listę swoich 10 zobowiązań, które będą aktywnie komunikowane za pośrednictwem mediów społecznościowych, stron internetowych marki i sklepów. Ta obietnica dla klienta ma na celu zapewnienie niezapomnianych, ale bezpiecznych wrażeń, w tym wirtualnego przygotowania spotkania, zachowania niezbędnej bezpiecznej odległości i sterylizacji, po każdym dopasowaniu, sukienek i wszelkich innych materiałów, z którymi panna młoda może się zetknąć.

  1. Naszym celem jest przede wszystkim zdrowie i bezpieczeństwo naszych zespołów i narzeczonych.
  2. Przez całą wizytę będziemy utrzymywać dystans, ale emocjonalnie będziemy połączeni.
  3. Zapewniamy naszym narzeczonym środki dezynfekujące i sprzęt ochronny podczas wchodzenia do naszych sklepów.
  4. Zezwalamy na jednego gościa na sklep młodej pary i wiele innych cyfrowo dzięki ulepszonemu Wi-Fi.
  5. Podczas całego spotkania używamy rękawiczek i masek.
  6. Czyścimy sukienki, przechowujemy powierzchnie i przymierzalnie przed i po każdym przymierzeniu.
  7. Codziennie dokładnie dezynfekujemy cały sklep i zaplecze.
  8. W miarę możliwości wydłużyliśmy godziny otwarcia, aby ograniczyć liczbę spotkań w danym momencie.
  9. Zapewniamy, że cały personel został przeszkolony i wykwalifikowany do bezpiecznego zajmowania się naszymi narzeczonymi podczas „nowej normalności”.
  10. Będziemy bardziej niż kiedykolwiek blisko naszych narzeczonych, aby spełnić wszystkie marzenia o sukniach.

Od produkcji po dostawę do panny młodej, sukienki grupy Pronovias zawsze będą poddawane serii środków higienicznych obejmujących minimalny możliwy kontakt z ludźmi i będą chronione przez procesy sterylizacji i uszczelnione torby odzieżowe:

Wszystkie sukienki Pronovias Group są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa. Po wytworzeniu każdego produktu ekspert ds. Kontroli jakości przeprowadza pierwszy proces dezynfekcji za pomocą wysokotemperaturowego parownika ręcznego. Nasz zespół ekspertów sprawdza ponownie pod kątem wszelkich drobnych wad, dotykając sukienki czystymi rękawiczkami.

Sukienkę umieszcza się na wieszaku, wykonując 15-20 sekundowe odparowywanie parą w temperaturach od 110 ° C do 160 ° C, w zależności od tkaniny.Po tym drugim zabiegu zautomatyzowany proces pakuje sukienkę w odkażoną pochwę i pokrowiec na odzież, zapewniając brak kontaktu z ludźmi przed wysłaniem do sklepów. Każda sukienka, szpilki, wieszak i akcesoria podlegają rygorystycznym procesom sanitarnym po każdym przymierzeniu. Twoja sukienka zostanie również zdezynfekowana po każdej przeróbce i będzie przechowywana w specjalnych osłonach.

Pronovias Group dostarczy ci wymarzoną sukienkę w specjalnej zamkniętej torbie – dzięki czemu idealnie nadaje się na Twój wielki dzień!

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: