„Yes, I do!” czyli organizer idealny!

RUSZYŁA PRZEDSPRZEDAŻ Organizera Panny Młodej „Yes, I do!” w promocyjnej cenie! Od 8 stycznia na www.organizerpannymlodej.pl trwa przedsprzedaż wyjątkowego Organizera Panny Młodej „Yes, I do!”. My cały czas pałamy dumą, że mogliśmy objąć patronat nad tak cudownym projektem! Przekonaj się, jak łatwe mogą być przygotowania do ślubu!

Organizer Panny Młodej „Yes, I do!” nie jest kolejną, nudną i bezosobową listą obowiązków. To najlepsze rady i przyjacielskie wsparcie w najwygodniejszej formie i najpiękniejszym wydaniu!

Organizer jest kołonotatnikiem w przepięknej, twardej oprawie w pastelowych kolorach. 186 stron, wydrukowanych na wysokiej jakości papierze, sprawnie przeprowadzi Cię przez gąszcz ślubnych przygotowań, a Ty będziesz mogła czerpać z tego czasu maksimum przyjemności. W końcu to jedyny taki czas w życiu…

FOT. MAT. PRASOWE ORGANIZER PANNY MŁODEJ

FOT. MAT. PRASOWE ORGANIZER PANNY MŁODEJ

Organizer łączy w sobie części zadaniowe (checklisty, harmonogramy, listy gości, budżet, porównanie wykonawców itp.) z cennymi wskazówkami (dokumenty potrzebne do ślubu, listy 10-ciu pytań do różnych wykonawców, kreatywne pomysły wedding plannerki, zasady usadzania gości przy stołach itp.). Te pierwsze porządkują przygotowania ślubne i sprawiają, że na pewno o niczym nie zapomnisz, drugie natomiast podpowiadają ciekawe rozwiązania, przygotowują do rozmowy z wykonawcami i są kopalnią wiedzy praktycznej. Dodatkowo Organizer Panny Młodej „Yes, I do!” posiada specjalne strony antystresowe, quiz dla Pary Czy pamiętacie, jak to się wszystko zaczęło? i kilka tekstów napisanych z przymrużeniem oka, które pomogą Ci się odstresować i ocalą Was od niejednej sprzeczki!

 

Organizer Panny Młodej „Yes, I do!” od 8 stycznia 2018 roku można kupić w przedsprzedaży na stronie www.organizerpannymlodej.pl. Tylko przez 2 tygodnie, czyli do 21 stycznia do godz. 23.59 Organizer będzie dostępny w promocyjnej cenie.

Zachęcamy również do śledzenia Organizera na facebook’owym profilu portalu Wesele123.pl, gdzie na bieżąco będzie uchylany rąbek tajemnicy o Organizerze: https://www.facebook.com/wesele123/ Gorąco polecamy!

www.organizerpannymlodej.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: