Wyzwanie dla gościa weselnego

Kupując upominek ślubny, zazwyczaj chcemy, aby był on przede wszystkim praktyczny i cieszył Parę Młodą. Dlatego my stawiamy na prezenty, które będą służyć na lata!

Magia porcelany

FOT. MAT. PRASOWE ROSENTHAL

Wiele osób poważnie zastanawia się, czy zakup porcelany w ramach prezentu ślubnego jest odpowiednim pomysłem. Rozwiewamy te wątpliwości, mówiąc – jak najbardziej tak! Państwo Młodzi, nawet po wielu latach, będą mogli z przyjemnością korzystać z zestawu, jaki dostaną w dniu swojego ślubu. Będzie to nie tylko praktyczny, ale również trwały prezent, który w swej strukturze schowa miliony wspomnień i uniesień, poczynając od tego najważniejszego, jakim jest ślub.

Odpowiedni wybór

Przed ostatecznym zakupem należy jednak dobrze zastanowić się nad tym, jaką porcelanę wybrać, oraz jaki komplet będzie najbardziej odpowiedni dla nowożeńców. Pomocą służy w tej dziedzinie Rosenthal, posiadający szeroki wybór zarówno wśród modeli, jak i kompozycji porcelanowej zastawy. Od minimalistycznych, po bardziej wyszukane bądź tematyczne, przywołujące wspomnienia upalnego lata, jak na przykład kolekcja Tajemniczy Ogród czy Butterfly Meadow (Lenox). Każdy jest w stanie znaleźć propozycję, która będzie odpowiadała Parze Młodej i cieszyła ich oczy swoim pięknym wykończeniem podczas uroczystego obiadu bądź porannej kawy na tarasie.

FOT. MAT. PRASOWE ROSENTHAL

Nie tylko zastawa…

FOT. MAT. PRASOWE ROSENTHAL/ROYAL COPENHAGEN

Dzięki szerokiej ofercie, prezentowanej przez Rosenthal, nie musimy ograniczać się jedynie do zakupu porcelanowego zestawu, ale urozmaicić go o dodatkowe upominki w postaci figurek zodiakalnych marki Royal Copenhagen bądź wizerunku aniołka. Jest to dokonała propozycja dla Rodziców Chrzestnych, którzy chcą w wyjątkowy sposób uczcić zamążpójście swojej bliskiej osoby. Figurki dostępne są co więcej w dwóch wersjach – męskiej oraz żeńskiej, co jeszcze bardziej wpływa na spersonalizowany charakter podarunku.

Tradycja w czystej postaci

Obdarowywanie Pary Młodej zastawą, która towarzyszyła im we wszystkich ważnych momentach ich małżeństwa można uznać za pewien rodzaj polskiego zwyczaju. Dlatego warto wybrać firmę, posiadającą długą tradycję oraz renomę, jak manufaktura Rosenthal. Dzięki swojej ponad 130-letniej historii, zyskała aprobatę oraz uznanie, tworząc porcelanę, która jest pięknem samym w sobie.

www.rosenthal.pl

Share

PARTNERZY MAGAZYNU WESELE

        lace front wigs carport kits  UNIQUE wedding dresses                   
Share

O MAGAZYNIE