Wyjątkowa papeteria ślubna od Białego Kota

Organizacja wesela wymaga od Młodej Pary wiele wysiłku. Trzeba zatroszczyć się o salę, jej aranżację, catering, nie wspominając o wyborze wymarzonej sukni ślubnej… A może warto trochę uwagi poświęcić papeterii ślubnej? Ona także może być oryginalnym dopełnieniem całej uroczystości.

  1. Mówi się, że kiedy życie daje cytryny, zawsze można zrobić z nich lemoniadę. A czy te kwaśne owoce mogą znaleźć się w ślubnej papeterii? Oczywiście, że tak! Kolekcja Lemon Tree spodoba się osobom, które zawsze szukają w życiu pozytywnych stron i cenią sobie nieoczywiste pomysły. Zaś sama cytryna – jako symbol wierności – jest pięknym odniesieniem do początku wspólnego życia.
  2. Serca Młodej Pary, która ceni sobie dyskretne piękno oraz wyrafinowaną typografię może podbić Kolekcja Great Lettering. Nie ma w niej miejsca na zbędny przepych lub nadmiar elementów. W tej kolekcji warto zwrócić uwagę na font ozdobiony glifami, który pochodzi z nowojorskiej pracowni typograficznej. Całość ożywia koperta w czerwonym kolorze. Jest to intrygujący wybór dla osób ceniących sobie powściągliwość w dobrym smaku.
  3. A jaka propozycja zainteresowała Młodą Parę, która najlepiej czuje się wśród zieleni lub po prostu uwielbia piękno natury? Dla nich strzałem w dziesiątkę będzie Kolekcja Morning Meadow. Motyw kolorowych kwiatów polnych ożywia biały papier, ale nie odwraca uwagi od zawartych tam informacji. Ponadto jasne barwy świetnie oddają radosny charakter nadchodzącej uroczystości.
  4. Niektóre pary chcą, by zaproszenia wręczane rodzinie i przyjaciołom były jak najbardziej spersonalizowane. Nic dziwnego, w końcu każdy chce, by „ten” dzień był wyjątkowy. W takim przypadku warto poznać Kolekcję Big Whisper. Pozwala ona na stworzenie zaproszenia ślubnego, które będzie zdobić wybrane przez Młodą Parę zdjęcie.
  5. Jeżeli Młoda Para lubi klimat artystycznej bohemy, wygodę i bezpretensjonalność, zainteresuje ją Kolekcja Great Boho. Wykorzystuje ona motyw różnobarwnych ptasich piór, które tworzą subtelną ramę dla zawartych w zaproszeniu treści. Warto także zwrócić uwagę na intrygujące skontrastowanie jasnych elementów z granatową kopertą.

Więcej zachwycających kolekcji papeterii znajdziecie na stronie: http://www.bialykot.com.pl

fot.mat.prasowe: Biały Kot

 

 

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: