Wybraliśmy dla Was najlepsze miejsca na organizację wesela! #7

Ślub 135 metrów pod ziemią? W miejscu wpisanym na Światową Listę Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO?   Jeśli jesteście parą z charakterem, która lubi przełamywać stereotypy i uważacie, że  Wasze uczucie zasługuje na nieszablonową oprawę to przyjęcie w Kopalni Soli w Wieliczce będzie idealnym wyborem i to z kilku względów.

W obiekcie macie możliwość kompleksowej organizacji uroczystości praktycznie od A do Z: przysięgę możecie złożyć w jednej z dwóch podziemnych kaplic – monumentalnej Kaplicy Świętej Kingi usytuowanej 101 metrów pod ziemią lub w bardziej kameralnej Kaplicy Świętego Jana (135 m. pod ziemią). W zależności od liczby zaproszonych gości do dyspozycji Państwa Młodych udostępniane są malownicze komory. Każda z nich posiada własną szatnię i dostęp do toalet a ponadto przy każdej znajduje się indywidualne zaplecze gastronomiczne.

Kulinarni wirtuozi, tworząc specjały zaspokajające gusta nawet najbardziej wymagających smakoszy, dbają o najwyższą jakość serwowanych posiłków, gdyż potrawy przygotowywane są na miejscu, w podziemnych kuchniach. Można skorzystać także z gotowych propozycji menu lub też zamówić menu dedykowane, skomponowane specjalnie na daną okazję przez wielickich kucharzy.

Niepowtarzalny charakter tego wyjątkowego miejsca tworzą podziemne przestrzenie, wkomponowane w solne złoża, będące skarbnicą urokliwych dzieł, stworzonych przez naturę. Ta naturalna architektura wnętrz w połączeniu z poczynioną ludzką ręką kompozycją dekoracyjną tworzą fascynującą mozaikę, stanowiącą dodatkowy element uświetniający uroczystość.

Kopalnia Soli „Wieliczka” oferuje również mnóstwo dodatkowych atrakcji – zwiedzanie podziemi szlakiem turystycznym, powitanie pary młodej i gości przez Reprezentacyjną Orkiestrę Górniczą Kopalni czy sesję zdjęciową w solnych podziemiach. Weselnicy mogą również spotkać się z Dobrym Duchem Podziemi – Skarbnikiem.

Kiedy wybrzmią już ostatnie dźwięki weselnej muzyki a huczna zabawa dobiegnie końca goście będą mogli odpocząć w komfortowych pokojach luksusowego Hotelu Grand Sal, który położony jest w malowniczym parku św. Kingi.

Jeżeli nie lubicie zamykać się w sztampowych pomysłach i nie chcecie „wesela jak wszyscy” to wybór Kopalni Soli „Wieliczka” będzie idealnym rozwiązaniem. Pozwoli także zaoszczędzić sporo czasu i organizacyjnego trudu, ponieważ jest „samograjem”: możecie w jej przepięknych wnętrzach zorganizować zarówno ślub, jak i wesele oraz przenocować gości weselnych. Weselników zachwyci także bogata oferta dodatkowych atrakcji, nad którymi również nie będziecie musieli zastanawiać się sami, ponieważ znajdują się w ofercie. Wesele z charakterem dla odważnych, nieszablonowych osobowości tylko w Kopalni Soli „Wieliczka”!

fot. mat. prasowe Kopalnia Soli Wieliczka

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: