Wybraliśmy dla Was najlepsze miejsca na organizację wesela! #4

Ślub, wesele i poprawiny w Warszawiance

Coraz chętniej Pary Młode decydują się na przedłużenie święta miłości, jakim jest wesele i organizują poprawiny. Najczęściej udział w tym wydarzeniu deklaruje znacznie mniejsza liczba osób niż wszyscy zaproszeni na wesele. Pozwala to na zorganizowanie przyjęcia bardziej kameralnego, ale dającego okazję do intensywniejszego spędzenia czasu w gronie najbliższych.

Świetnym rozwiązaniem dla Młodych Par jest organizacja przyjęcia poprawinowego w Hotelu Warszawianka. Doskonałym wyborem będą kameralne, klimatyzowane sale bankietowe przy Ogrodzie Japońskim. Nowoczesna stylistyka, stonowane kolory, wyjście na przestronny taras oraz przepiękny widok na wspomniany ogród sprawią, że nie tylko dzień Waszego ślub ale i poprawiny zostaną zapamiętane przez gości na długo.

 

Kryształ, perła i diament

Hotel przygotował trzy parkiety weselne: kryształowy, perłowy i diamentowy, które mogą stanowić doskonały punkt wyjścia do tworzenia własnej koncepcji uroczystości. Warto też skorzystać z propozycji dodatkowych przygotowanych przez hotel. Przedślubny pobyt w SPA ze specjalnymi zabiegami czy romantyczna kolacja dla Dwojga w pierwszą rocznicę ślubu z pewnością na długo pozostaną w pamięci Młodej Pary.

 

Moc atrakcji

Hotel Warszawianka w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim, to miejsce wyjątkowe. Obiekt posiada cztery restauracje, ekskluzywne orientalne SPA, prywatną plażę, aqua park z wieloma atrakcjami, nowoczesne centrum kreatywnej zabawy KIDDOS dla dzieci oraz starannie zaaranżowaną zieleń z oczkami wodnymi. Co najważniejsze, znajdą tutaj Państwo rodzinną atmosferę, która gwarantuje najwyższą jakość wypoczynku.

 

Hotel Warszawianka

www.warszawianka.pl

fot.mat. prasowe: Hotel Warszawianka

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: