Wybraliśmy dla Was najlepsze miejsca na organizację wesela! #9

Wesele w pełnym tradycji regionie kaszubskim? Hotel **** Wieniawa to uwielbiany przez klientów obiekt, czego dowodem jest uzyskanie certyfikatu „Złoty Standard w obsłudze klienta”. Jest wyróżnieniem, które potwierdza wysoki standard obsługi, dlatego warto w tym miejscu zorganizować przyjęcie weselne.

Hotel **** Wieniawa jest położony w okolicach Trójmiasta, dlatego będzie fantastycznym wyborem z kilku względów. Niewielka odległość od morza sprawia, że można zorganizować tam nie tylko przyjęcie weselne, ale także niezapomnianą sesję plenerową. Niepowtarzalna okolica będzie także dodatkową atrakcją dla zaproszonych gości.

Hotel to także kompleks SPA & Wellness, które daje przyszłej Pannie Młodej szeroką ofertę możliwości zadbania o swoje ciało w przedślubnych przygotowaniach. Skorzystaj z  bezpłatnej konsultacji i wraz ze specjalistami wybierzcie plan działania, który pozwoli Ci cieszyć się jędrnym, gładkim ciałem bez cellulitu. Wieniawa oferuje najnowsze zabiegi współczesnej kosmetologii na ekskluzywnych kosmetykach renomowanych światowych marek. Najnowocześniejsze zabiegi medycyny estetycznej, rytuały i masaże, zabiegi na dłonie i stopy, tradycyjne łaźnie Hammam, programy wellness, programy dietetyczne, ruchowe, antystresowe, relaksacyjne. Dla par, które wspólnie chcą zrelaksować się przed weselem lub już po nim przygotowano ofertę Królewskiego rytuału dla Par – wspólna kąpiel w płatkach róż z lampką wina oraz zabieg masażu naturalnym kaszubskim miodem.

Luksusowy zespół pałacowo – dworski, z przynależącym do niego parkiem, stanowią fantastyczną scenerię dla uroczystości ślubnych i organizacji wesela. Hotel SPA Wieniawa proponuje organizację zarówno kameralnego przyjęcia weselnego, jak i dużego plenerowego wesela w przepięknym zabytkowym parku.

Hotel **** Wieniawa to połączenie noclegów w hotel nad morzem z doskonałą kuchnią. Restauracja hotelowa serwuje wykwintne dania kuchni staropolskiei i śródziemnomorskiej. to również wymarzone miejsce dla osób chcących wypocząć w sposób aktywny – Pałac oferuje szeroki wachlarz usług dodatkowych – całoroczne korty tenisowe, squash, nauka gry w golfa i symulator golfa, szeroki wybór pobytów golfowych oraz boiska do gier zespołowych. Pałac Wieniawa to hotel nad morzem idealny do wypoczynku i relaksu, spacerów, pieszych wędrówek oraz wycieczek rowerowych.

Hotel **** Wieniawa  to kameralny hotel nad morzem dla osób ceniących ciszę i prywatność – w Wieniawie Goście poczują magię miejsca i czasu, a obsługa dokłada wszelkich starań, aby ich pobyt stał się wyjątkowy i niezapomniany.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.hotelwieniawa.pl – zachęcamy!

fot. mat. prasowe Hotel **** Wieniawa

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: