Wybraliśmy dla Was najlepsze miejsca na organizacje wesela! #8

Romantyczne przyjęcie ślubne w nastrojowym otoczeniu oranżerii nad malowniczym młyńskim stawem? Plenerowa uroczystość w zjawiskowym ogrodzie? W Browarnej Przystani spełnisz marzenie o bajkowym ślubie!

Połączenie doświadczenia w organizowaniu eleganckich przyjęć oraz Waszej nawet najbardziej fantazyjnej wizji zaowocuje w tym miejscu stworzeniem niepowtarzalnego klimatu. Bogactwo natury, urzekające otoczenie i malowniczy krajobraz będą szczególnie wdzięcznym tłem dla plenerowego przyjęcia weselnego. W takim otoczeniu możecie także zorganizować przepiękną sesję fotograficzną, która nawet po wielu latach będzie wspaniałą pamiątką.

Browarna Przystań daje także możliwość zorganizowania wieczoru panieńskiego oraz kawalerskiego w klimacie dawnych tradycji ślubnych. Wyplatanie wianków, wspólne zdobienie „rózgi” weselnej będą ciekawą alternatywą dla schematycznego wieczoru weselnego w klubie. Z kolei Pan Młody wraz z kolegami mogą zorganizować ognisko, własnoręcznie rąbiąc drewno i samodzielnie wykonując kijki do kiełbasek. Klimatyczna alternatywa z pomysłem? Dlaczego nie!

Oryginalne wnętrza, połączenie naturalnego drewna z nowoczesną klasyczną formą, doskonała kuchnia, oraz przestrzeń w otoczeniu lasu i wody jest gwarantem niezapomnianych wrażeń. Ślub to czas kiedy nie warto eksperymentować. Postaw w tym czasie na sprawdzonych specjalistów, którzy zadbają o to, aby uroczystość przebiegła zgodnie z Waszym planem i bez niepożądanych niespodzianek.

Po więcej informacji zajrzyjcie na stronę www.browarnaprzystan.com – zachęcamy!

fot. mat. prasowe Browarna Przystań

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: