Wybraliśmy dla Was najlepsze miejsca na organizację wesela! #10

Naszą kolejną propozycją miejsca, w którym zorganizujecie niezapomniane przyjęcie weselne jest dom bankietowy U Ochmanów w podwarszawskich Michałowicach. Przestronna, klimatyzowana sala do 150 osób, duży parking, kącik zabaw dla dzieci a latem plac zabaw z trampoliną oraz dogodna lokalizacja i miła atmosfera sprawiają, że grono sympatyków tego miejsca systematycznie się powiększa.

Niewątpliwym atutem jest menu. W restauracji U Ochmanów dania są przygotowywane na bazie unikalnych przepisów właścicielki. Świeże składniki najwyższej jakości pochodzące od sprawdzonych i regionalnych dostawców sprawiają, iż wszystkie potrawy są tak wyjątkowe i niepowtarzalne.

Klimat tego miejsca tworzy przede wszystkim filozofia jego prowadzenia. Jego twórcy zdają sobie sprawę, że przyjęcia weselne to nie tylko jedzenie i wystrój, ale głównie pozytywne wrażenia, dlatego kładą ogromny nacisk na profesjonalizm. Wasz wielki dzień jest równie ważny także dla obsługi, która w pełni rozumie towarzyszące Wam emocje i wysokie oczekiwania. U Ochmanów to miejsce, w którym zawiera się wszystko to, co najlepsze w polskiej gościnności.

Dom bankietowy, którego początki sięgają 1997 roku to przede wszystkim wyjątkowa załoga ludzi, którzy, mając ogromne doświadczenie organizacji przyjęć weselnych, doskonale znają potrzeby swoich klientów. Potrafią profesjonalnie doradzić w najważniejszych kwestiach, aby Wasz wielki dzień spełnił Wasze oczekiwania. A Wy będziecie mogli skupić się na celebrowaniu Waszego uczucia i radości przebywania z najbliższymi Wam ludźmi, mając pewność, że powierzyliście swoje sprawy w pewne ręce najlepszych ekspertów.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę uochmanow.pl

fot. mat. prasowe Restauracja & Dom Bankietowy „U Ochmanów”

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: