Wszystkim się zajmą!

Nie każda przyszła Panna Młoda ma tyle czasu, by zorganizować huczne przyjęcie weselne, o jakim marzy. Nie każda ma siłę i głowę do tego. Nieraz odsuwa się organizację tego dnia na wieczne później, bo teraz nie można pozwolić sobie przecież na zaniedbanie pracy czy innych obowiązków.

Jak najbardziej jest to zrozumiałe, szczególnie teraz, w XXI wieku, kiedy każdy jest zabiegany, a na liście „do zrobienia” pozycje się nie kończą. Jeśli jesteś właśnie taką osobą, nie rezygnuj ze swojego wielkiego dnia, nie odkładaj na potem przypieczętowania waszej miłości. Zdarza się też tak, że przytłacza nas myśl o wzięciu całego ciężaru planowania na swoje barki. W takich sytuacjach również mamy rozwiązanie!

Jest ktoś taki, kto może odciążyć cię w organizacji ślubu i wesela. Taka osoba zadba o każdy szczegół, będzie z tobą w ciągłym kontakcie, weźmie pod uwagę każdy twój pomysł, postara się być twoją bratnią duszą, abyście razem z narzeczonym byli zadowoleni w stu procentach!

FOT. MAT. PRASOWE DASH LUXURY

FOT. MAT. PRASOWE DASH LUXURY

FOT. MAT. PRASOWE DASH LUXURY

 

Dash Luxury to firma, którą tworzą dwie kreatywne i perfekcyjne wedding plannerki. Z ich pomocą wszystko pójdzie po waszej myśli. Zadaniem wedding plannera jest wsparcie was na każdym etapie planowania, realizacji i koordynacji tego wielkiego dnia. Dzięki nim przygotowanie stanie się o wiele łatwiejsze, dzięki czemu w pełni będziecie mogli cieszyć się rozpoczęciem nowej drogi życia. Zadaniem konsultanta ślubnego jest dokładne rozpoznanie waszych upodobań i w konsultacji z wami szczegółowe dobranie elementów wystroju, kwiatów, papeterii, motywu przewodniego, prezentów dla gości i każdego innego detalu, który powinien się pojawić na waszym ślubie czy weselu. Dzięki jego znajomościom i doświadczeniu możecie być spokojni o wasz budżet, który na pewno nie zostanie przekroczony.

Jeśli zorganizować wesele chcecie sami, ale obawiacie się o przebieg tego dnia, możecie poprosić o pomoc konsultanta, który będzie czuwał nad tym by wszystko działo się w określonym, ustalonym wcześniej z wami porządku.

Obdarzając wedding plannera zaufaniem, zaoszczędzicie mnóstwo stresu i cennego czasu, a dzień waszych zaślubin będzie jedyny i niepowtarzalny.

www.dashluxury.com

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: