Idealny pierścionek zaręczynowy!

Chciałbyś, aby pierścionek wybrany przez Ciebie dla ukochanej idealnie oddawał Twoje uczucia a jednocześnie podobał się także jej? Nie czujesz się jednak ekspertem od biżuterii i nie wiesz, na co zwrócić uwagę, aby Twój zakup był trafny? Spieszymy z pomocą! Zwróć uwagę na poniższe wskazówki a gwarantujemy, że Ty i Twoja wybranka będziecie zadowoleni.

  1. Styl życia Twojej dziewczyny

Jeżeli Twoja dziewczyna prowadzi intensywne życie, pracuje fizycznie, uprawia sport albo ma jakieś specyficzne hobby zwróć uwagę na to, aby pierścionek był praktyczny. W niektórych sytuacjach wybór okazałego, wystającego kamienia, który zahacza o wszystko wokoło nie będzie trafny. W takich sytuacjach lepiej sprawdzą się płaskie, gładkie modele.

  1. Budowa ciała

Drobne panie o szczupłych dłoniach będą wyglądały karykaturalnie w bogato zdobionym, ogromnym i ciężkim pierścionku, pełnym fantazyjnych detali. Sprawdzą się natomiast dyskretne wzory oraz subtelne kolory. Klasyczny pierścionek w jednym kolorze na przykład z białego złota z centralnie umiejscowionym kamieniem w oprawie szatonowej (cztery lub sześć delikatnych „łapek” trzymających oczko) będzie świetnym wyborem.

  1. Osobowość

Warto przyjrzeć się otoczeniu wybranki: jeżeli na jej biurku panuje porządek, nie przesadza z ozdobami a wystrój jej pokoju jest dość oszczędny, zdominowany przez jasne barwy to Twoja dziewczyna jest minimalistką. Dla takiej osoby warto kupić pierścionek oszczędny w formie, bez fantazyjnych detali.

Jeżeli wiecie, że Twoja dziewczyna lubi zmiany, chętnie eksperymentuje i próbuje nowych rzeczy i jest indywidualistką najlepiej wybrać coś nieoczywistego. W takim wypadku warto zwrócić uwagę na szczególnie wyróżniające się modele biżuterii, takie, które od razu przykuwają uwagę. Szeroka obrączka z oryginalnym grawerem, zdobny model, imitujący koronkę albo kilka kolorowych kamieni? Będzie zachwycona! Fantastyczne modele oferuje Jubiler Sezam – szeroka oferta fasonów klasycznych, ale również tych bardziej wyszukanych pozwoli z pewnością znaleźć ten odpowiedni.

Twoja dziewczyna chętnie sięga po rzeczy z poprzednich epok, które niezdarnie określasz mianem staroci? Na pchlich targach szuka przedmiotów z duszą? Jej styl można określić jako vintage. Spodoba jej się elegancki pierścionek po babci, ale możesz również wybrać się do mniej oczywistych miejsc jak sklepy z antykami. Jeżeli biżuteria wygląda jak wyjęta z innej epoki to znaczy, że jest w jej stylu. Znane marki również posiadają linie stylizowane na retro.

Tak naprawdę męskie obawy, że pierścionek zaręczynowy nie spodoba się ukochanej są w dużej mierze bezpodstawne. Panie często przyznają, że liczy się dla nich mężczyzna, który go wręcza a sama biżuteria jest symbolem jego miłości, dlatego zawsze będzie ważna dla kobiety. Bez względu na kolor oczka.

Więcej inspiracji biżuteryjnych na stronie: www.jubilersezam.pl

fot. mat. prasowe

Pierścionek z diamentami, cena: 5201 PLN. Fot. mat. prasowe

Pierścionek z białego złota z czarnymi i klasycznymi diamentami, cena: 5849 PLN. Fot. mat. prasowe

Zaręczynowy pierścionek z białego złota z brylantem, cena: 1349 PLN. Fot. mat. prasowe

Pierścionek z brylantem, cena: 3509 PLN. Fot. mat. prasowe

Pierścionek zaręczynowy z diamentem i sercem, cena: 1205 PLN. Fot. mat. prasowe

Pierścionek złoty z diamentami i niebieskim topazem, cena: 1322 PLN. Fot. mat. prasowe

Pierścionek zaręczynowy z białego złota, cena: 1439 PLN. Fot. mat. prasowe

Pierścionek zaręczynowy z diamentami i szafirem, cena: 2159 PLN. Fot. mat. prasowe

Pierścionek zaręczynowy z diamentami i kwarcem dymnym, cena: 2150 PLN. Fot. mat. prasowe

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: