Wieczór przed ślubem jak go spędzić?

Ślub i wesele to wielkie przedsięwzięcie do którego pary przygotowują się latami. Nie da się ukryć, że jest to ogrom emocji i wysiłku nie tylko psychicznego, ale także fizycznego. W przeddzień uroczystości może okazać się, że jest jeszcze mnóstwo rzeczy do zrobienia, a czas niestety nie jest z gumy. Jak radzić sobie z takim natłokiem obowiązków i co zrobić, żeby w dniu ślubu wyglądać świeżo i zrelaksowanie? –Dla wszystkich niedowiarków mamy dobrą informację – tak jest to możliwe!!

Stwórz harmonogram działań

Nie każdy jest idealnym organizatorem, ale niezależnie od swoich zdolności logistycznych warto przygotować sobie plan działania. Dzięki temu będzie łatwiej pamiętać o kluczowych elementach, a przygotowania będą o wiele bardziej przyjemniejsze. Dodatkowa dobrze jest stworzyć listę rzeczy do zrobienia z uwzględnieniem terminów na realizację poszczególnych punktów. Chaotyczne działanie podczas planowania ślubu nigdy nie przyniesie pozytywnych rezultatów, a zamieszanie w ostatnim dniu przed ceremonią jest gwarantowane.

Daj sobie pomóc

Chęć zrobienia wszystkiego samodzielnie to niewątpliwie syndrom wielu Panien Młodych. Czasami jednak dobrze jest pozwolić sobie na pomoc najbliższych. Nie da się zrobić wszystkiego samodzielnie, a przeniesienie części obowiązków na innych może być metodą na chwilę wytchnienia i nieco więcej godzin snu.

Myśl pozytywnie

To może nieco nietypowa rada, ale najważniejsze jest trochę odpuścić i nie stresować się każdym detalem. Każdy, kto ślub ma już za sobą, bez wątpienia potwierdzi, że jakakolwiek wpadka jest zauważalna wyłącznie przez Parę Młodą, ponieważ to tylko ona wie, co poszło nie tak. Pozytywne nastawienie jest kluczem do dobrej zabawy i cieszenia się tym dniem od początku do końca.

Śpij i pij

Kolejne dwie bardzo ważne kwestie do wypełnienia podczas ostatniego dnia przed ślubem. Nawadnianie organizmu pozwala na lepsze kondycję dnia następnego. Oczywiście najlepiej skreślić z listy płynów napoje alkoholowe, które, rozluźnią w piątkowy wieczór, ale w sobotę przyniosą jedynie negatywne efekty. Zamiast raczyć się alkoholem zdecydowanie lepszym pomysłem jest wcześniej położyć się spać. Tak duże emocje mogą nie pozwolić na szybki sen, ale wystarczy zrelaksować się w pozycji leżącej, żeby znacznie lepiej czuć się dnia następnego.

Kontakt z tym jedynym

Podczas ślubu najważniejsza jest Para Młoda, dlatego odpuście w tym dniu oraz w dniu wcześniejszym portale społecznościowe i życie online. Pozwólcie sobie przeżywać te emocje w pełni – w czasie rzeczywistym i w świecie realnym. Wieczorem powiedzcie/napiszcie kilka ciepłych słów do swojego narzeczonego/narzeczonej, ponieważ jutro już status waszego związku ulegnie zmianie 😊

fot. Pinterest

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: