WIECZÓR PANIEŃSKI/ KAWALERSKI

Wspaniała tradycja na chwilę przed wielkim dniem. Szalona impreza w nocnym klubie a może zabawa na plaży lub pełna regeneracja w SPA? Vienna House Amber Baltic Międzyzdroje zapewni doskonały pobyt
w gronie przyjaciół i niezapomniane atrakcje.

PARTY BARBECUE

Swobodny klimat, letnie trunki i wyśmienite jedzenie wedle Twojego życzenia.  Nasza profesjonalna obsługa zadba o wytrwane mięsiwa z rusztu albo warzywa na grillu i inne wegetariańskie pyszności. Stworzymy Wam wyjątkowe party na świeżym powietrzu z miejscem na tańce, sąsiedztwem plaży, dowolną aranżacją i klimatycznym oświetleniem np. z kolorowych lampionów.

 

BOWLING

Pobyt w Vienna House Amber Baltic Międzyzdroje to nie tylko rekreacja w plenerze. Nasz Pub Bowling zapewni Wam rozgrywkę w kręgle na czterech profesjonalnych torach i niezapomniane, sportowe emocje. Wszyscy wygracie wspaniałą zabawę! A my zadbamy o pyszne przekąski i taki muzyczny klimat, na jaki macie ochotę.

 

 

 

NIGHT CLUB

Szaleństwo na parkiecie w Twoich ulubionych rytmach. Porywające brzmienia lat 80-tych? A może gorące latino? Do tego dopasowane przekąski, efekty świetlne, możliwość specjalnej stylizacji.Night Club w Vienna House Amber Baltic Międzyzdroje to wymarzone miejsce na wspaniałą imprezę tylko w gronie przyjaciół.

 

 

 

SPA&WELLNES

Kryty basen, sauna i odprężające zabiegi SPA będą upragnioną chwilą wytchnienia przed nadchodzącym ślubem. Dla zdrowia, urody, jako świetnie spędzony czas.  Co na początek- masaż „All inclusive”  czy masaż czekoladą? Hawajski masaż Lomi- Lomi czy jednak rosyjski masaż miodem? Każdy wybór to błogi relaks i pełna regeneracja. W sam raz na przedweselny ferwor!

 

 

 

fot.ma.prasowe firmy Vienna House Amber Baltic

więcej na: amberbaltic.com

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: