Wesele z widokiem na góry

Ten wyjątkowy dzień w waszym życiu powinien mieć równie niepowtarzalną oprawę. Dlatego też warto zdecydować się na miejsce, które zapewni wam jedyne w swoim rodzaju przeżycia!

Piękno śląskiej natury

Szczyrk, położony w województwie śląskim, to miejsce, które warto rozważyć podczas organizacji swojej ślubnej uroczystości. Miasto to samo w sobie jest kompleksem turystyczno-wypoczynkowym, co zapewnia gościom niemałą ilość atrakcji, a także niezapomnianie widoki i możliwość odpoczynku. Co więcej, w miejscowości znajduje się wiele pięknych domów bożych, które cieszą się popularnością wśród Nowożeńców, jak na przykład Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polski, usytuowane w niezwykle intymnej, a zarazem magicznej okolicy. Ze względu na charakter całego miasta, znajduje się w nim wiele kompleksów wypoczynkowych i rekreacyjnych, ale na szczególną uwagę zasługuje tutaj jeden z nich… Hotel Alpin***.

FOT. MAT. PRASOWE HOTEL ALPIN***

Niejedno górskie zaskoczenie

Obiekt ten wyróżnia się pod wieloma względami, ale nie można pominąć wśród nich idealnej lokalizacji, z cudowną panoramą oraz pewnym rodzajem prywatności, przy jednoczesnym dobrym dojeździe z drogi ekspresowej oraz dużym parkingu dla gości. Co więcej, Hotel Alpin*** zapewnia kompleksową obsługę w zakresie planowania, koordynacji oraz samego przebiegu przyjęcia, dbając jednocześnie o wszelkie dodatkowe atrakcje, jak na przykład uroczyste powitanie Nowożeńców, zapewnienie wystroju sali czy dodatkowych usług w rodzaju wizażysty bądź fotografa. Menu weselne każdorazowo dostosowywane jest do indywidualnych potrzeb Pary Młodej. Możliwe jest więc wybranie jednego z gotowych już zestawień lub skomponowanie własnej, unikalnej kompozycji dań, które pojawią się na weselnym stole.

FOT. MAT. PRASOWE HOTEL ALPIN***

Nie tylko jedna noc…

Aby spełnić wszelkie oczekiwania Nowożeńców oraz zgromadzonych gości, Hotel oferuje dodatkowo bezpłatny nocleg dla wszystkich weselników. Państwo Młodzi mogą liczyć natomiast na luksusowy apartament do własnej dyspozycji. Wszyscy goście podczas pobytu mogą również korzystać z sauny oraz jacuzzi, znajdujących się na terenie obiektu, aby zregenerować siły i wspominać szczęśliwy dzień zaślubin w relaksującej atmosferze. Obsługa Hotelu Alpin*** dba bowiem o to, aby pobyt w tym miejscu pozostał wszystkim w pamięci na naprawdę długo.

www.hotel-alpin.pl 

Share

O MAGAZYNIE