WESELE we francuskiej „Rezydencji”

„Wyśnione, jak z bajki, absolutnie magiczne, po prostu niezapomniane” – tak właśnie odpowiadają przyszłe Młode Pary na pytanie: „jak powinno wyglądać Wasze wesele?”. Niejednokrotnie, gdy nadchodzi moment wyboru tego idealnego miejsca na zorganizowanie przyjęcia weselnego, przyszli Nowożeńcy spotykają się z nie lada wyzwaniem, by sprostać tym marzeniom. Oczywiście, wesele można zorganizować w wielu różnych miejscach, natomiast gdzie może odbyć się prawdziwie Królewskie Wesele? Poznajcie bajkową, francuską „Rezydencję”, gdzie marzenia o iście królewskim przyjęciu stają się rzeczywistością.

Z miłości do Francji Rezydencja Luxury Hotel powstała z fascynacji Jej Właścicieli francuską kulturą, architekturą i stylem. Beata i Arkadiusz Zdebel, rodowici Ślązacy i dumni piekarzanie, wymarzyli sobie, by przemycić odrobinę tej atmosfery, tworząc w sercu Śląska francuską posiadłość z malowniczym Ogrodem. I tak też się stało, a z czasem Rezydencja stała się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych obiektów w tej części Polski. W części hotelowej znajduje się 68 komfortowo urządzonych pokoi, w tym 2 ekskluzywne apartamenty. Rezydencja w zanadrzu ma także prawdziwą, królewską perełkę – jej najbardziej charakterystycznym miejscem jest zachwycająca Sala Balowa. Efektowne zdobienia, kryształowe kandelabry i spektakularna kopuła z lśniącym żyrandolem sprawią, że uroczystość na Sali Balowej będzie iście królewskim przyjęciem.

Ogród Królewski, gdzie spełniają się marzenia

Tuż przy Sali Balowej rozpościera się zielony Ogród w angielskim stylu, który stanowi miejsce odpoczynku Gości i jest idealnym plenerem do zdjęć. Ogród ten, wbrew pozorom nie jest dziełem architektów – zaprojektował go sam właściciel, Arkadiusz Zdebel. Znajdują się tu ulubione ptaki Właścicieli – pawie, a także oczka wodne z rybami oraz naturalne jeziorko. To właśnie tutaj odbywają się niezapomniane zaślubiny plenerowe. Tylko wyobraźcie sobie malowniczy Ogród, skąpany w blasku słońca, w tle rozbrzmiewa ulubiona muzyka Nowożeńców, a wzruszeni Goście czekają na ten najważniejszy moment – sakramentalne „tak”, łączące Zakochanych na zawsze. W tak romantycznej scenerii, Panna Młoda może poczuć się jak prawdziwa księżniczka, gdy Narzeczony i wszyscy zgromadzeni obserwują, jak przechadza się po Ogrodzie Królewskim wypełnionym kwiatami.

Miejsce jak z bajki, a z łatwością znajdziecie je na mapie

Niewątpliwą zaletą uroczystości w Ogrodzie jest także aspekt logistyczny. Pary, które marzą o ceremonii pośród zieleni, w kameralnym, najlepiej dzikim otoczeniu, muszą liczyć się z tym, że miejsca takie najczęściej oddalone są od centrum miasta i tym samym lokalu, gdzie odbędzie się przyjęcie weselne. W przypadku Rezydencji, mamy ten komfort, że zarówno ślub, jak i wesele odbywają się w tym samym miejscu, dzięki czemu możemy oszczędzić czas, pieniądze i nerwy związane z transportem gości. Rezydencja to niewątpliwie miejsce bajkowe, które dzięki swojej świetnej lokalizacji umożliwia organizację międzynarodowego wesela z udziałem zagranicznych gości. Obiekt znajduje się w bliskiej odległości od autostrady A1 łączącej Gliwice, Zabrze, Bytom i lotnisko w Katowicach-Pyrzowicach, gdzie dojazd zajmuje zaledwie15 minut. Do dyspozycji Gości jest także bezpłatny, monitorowany prywatny parking. Nic więc dziwnego, że to urokliwe miejsce w sercu Śląska gościło nawet Pary Młode z całego świata wraz z ich zagranicznymi Gośćmi. Wybór obiektu na wyśnione Królewskie Wesele z pewnością nie jest rzeczą łatwą, jednak, jak się okazuje, takie miejsca mogą znajdować się bliżej niż myślimy. A droga do spełnionych ślubnych marzeń będzie już zaledwie na wyciągnięcie ręki.


Rezydencja Luxury Hotel****

ul. Stara 1
41-940 Piekary Śląskie, Polska
tel.: +48 32 450 25 88
tel. kom: +48 515 167 168
e-mail: Recepcja@RezydencjaHotel.pl

www.rezydencjahotel.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: