Wesele w stylu glamour

Kiedy wyobrażenie Waszego wymarzonego dnia sprowadza się do słowa „elegancja”, bez wątpienia powinniście zdecydować się na styl glamour. Co w nim jest takiego, że stał się jednym z najbardziej popularnych weselnych motywów?

 

Urok glamour bez wątpienia tkwi w ponadczasowej klasyce kolorów: złota, srebra i bieli. Idealnym miejscem na zorganizowanie przyjęcia weselnego okazują się zatem hotele, rezydencje lub pałace, w których znajdziemy piękne żyrandole, liczne lustra i bogato zdobione ramy oraz filary. Trudno nie skorzystać z możliwości niezwykle efektownego wejścia na sale po czerwonym dywanie, który będzie rozwijał się po stopniach schodów.

FOT. PINTEREST

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FOT. PINTEREST

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Możliwości sposobu dekoracji są naprawdę ogromne. Należy jednak pamiętać o zachowaniu zdrowego rozsądku, aby elegancja nie pomieszała się z kiczem. Na przyjęciu weselnym mile widziana jest ozdobna zastawa, jeśli zdecydujecie się na klasyczne białe bieżniki i pokrowce na krzesła. Niesamowitego klimatu nadadzą zapalone świece, których blask będzie odbijać się od kryształów. Co najważniejsze – samo w sobie bogate złoto czy srebro idealnie przełamią róże, lilie lub storczyki w odcieniach fioletu czy różu. Nie bójcie się koronek i pereł. One naprawdę dodają wykwintności weselnej oprawie. Mogą przyozdabiać krzesła, stoły, nawet tort, który powinien być raczej okrągły lub kwadratowy.

FOT. PINTEREST

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FOT. PINTEREST


FOT. PINTEREST


FOT. PINTEREST

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FOT. PINTEREST


FOT. PINTEREST

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Również Wy macie wyglądać w tym dniu zjawiskowo. Zapierająca dech w piersiach będzie długa, biała suknia z odkrytymi plecami. Jeśli Panna Młoda zdecyduje się również na ozdobną spinkę we włosach i wiszące kolczyki, podbije serce nie tylko swojego wybranka, ale i wszystkich zgromadzonych na uroczystości. Elegancki Pan Młody może wybrać klasyczny, czarny garnitur, smoking, a nawet frak. Nie powinien zapomnieć o błyszczących butach i spinkach do mankietów. Wierzcie mi, będzie pięknie!

FOT. PINTEREST

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Magdalena Augustyn

FOT. GŁÓWNE: PINTEREST

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: