WESELE W STYLU GLAMOUR W ZAKOPANEM

Marzyłaś o rycerzu na białym koniu i bajkowym ślubie w pałacu, po którym oboje żyją długo i szczęśliwie? Jeśli znalazłaś już swojego księcia, mamy dla Ciebie pałac na wymarzony ślub w oszałamiającej oprawie, scenerii gór i stylu glamour.

.

www.nosalowy.pl

Nic nie inspiruje nas bardziej, niż marzenia o idealnym, eleganckim ślubie w bajkowej oprawie. Nosalowy Park Hotel & SPA to najbardziej elegancki adres w Zakopanem na kameralny ślub marzeń, położony w samym sercu Zakopanego w otoczeniu starego, bukowego parku hotel z zabytkową częścią – Villą Marilor. Pałac  powstał w  1905 r. Wybudowany został przez Ignacego Szczeniowskiego – bogatego fabrykanta, „króla cukrowni”, z miłości dla swojej młodej, zjawiskowej urody żony Eleonory. Villa Marilor miała oszałamiać i przywoływać skojarzenia z najsłynniejszymi europejskimi kurortami, np. Baden pod Wiedniem. Zakochany Szczeniowski dołożył wszelkich starań, aby uszczęśliwić żonę i osiągnąć swój cel. Zachwycająca Villa w dwudziestoleciu międzywojennym szybko stała się najbardziej eleganckim salonem Zakopanego. Gościła tu śmietanka towarzyska. Każdy, kto chciał należeć do prominentnego towarzystwa, musiał tu bywać. Szczególnie upodobali sobie to miejsce politycy, artyści i najbarwniejsze postaci tego okresu.

.

.

.

.

Kameralne przyjęcia weselne

.
Po ponad stu latach od powstania Villa Marilor otwiera swoje progi w nowej, zachwycającej odsłonie jako Nosalowy Park Hotel & SPA, tworząc wymarzone tło dla kameralnych przyjęć przy okrągłych stołach do 60 osób. Oszałamiające wesela i eleganckie przyjęcia znajdą w stylowych wnętrzach Villi Marilor godną oprawę. Na Młodą Parę czeka specjalnie zaaranżowany apartament, a weselnych Gości zachwyci design i komfort 139 pokoi i apartamentów, z których roztacza się piękny widok na park, Tatry i pasmo Gubałówki. Dodatkowo do dyspozycji Gości podczas pobytu jest stanowisko Guest Relation i Concierge z całą ofertą możliwości. W luksusowym NABE SPA, mieszczącym się w Villi, Panna Młoda zrelaksuje się w pięknych Spa Suite, zadba o urodę, wyciszy podczas sesji relaksacji i przygotuje do najważniejszego dnia w życiu. Nad perfekcyjnym przygotowaniem uroczystości czuwać będzie dedykowany zespół profesjonalistów i konsultant ślubny, który zadba o każdy szczegół uroczystości, począwszy od miejsca zaślubin.  Gości zachwyci eleganckie menu, indywidulanie dobrane dekoracje i przylegający do sali taras z widokiem na Tatry.  W Nosalowy Park Hotel & SPA Twoje wesele zyska ponadczasowy blask w stylu glamour, a Ty spełnisz swoje marzenie o bajkowym ślubie w pałacu, z romantyczną historią w tle…

.

.

.

.

Nosalowy Park Hotel & SPA Zakopane

wesele@nosalowy.pl

www.nosalowypark.pl  

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: