Wesele w Sheraton Grand Hotel w Krakowie

Marzysz o weselu w sercu Krakowa, z widokiem na monumentalny Wawel? Sheraton Grand Hotel wychodzi naprzeciw i oferuje ci przyjęcie tuż nad brzegiem Wisły i z pięknymi widokami na Bulwary Wiślane.

Pary młode, które zapragną zorganizować swoją uroczystość w Hotelu Sheraton maja do wyboru aż 8 sal. Ponadto hotel oferuje także możliwość zorganizowana przyjęcia weselnego w czarującym, letnim ogrodzie SomePlace Else. Jego nastrojowy klimat pozwoli doskonale podkreślić uroczysty charakter przyjęcia.

Na piątym piętrze Hotelu Sheraton znajduje się zjawiskowy taras widokowy z panoramą miasta. To idealne miejsce na zaczerpnięcie świeżego powietrza dla weselnych biesiadników.

Wnętrza hotelu to projekt znanego londyńskiego architekta Alexa Kravetza. Łączą one elegancki, nowoczesny design z akcentami wprost z Krakowa. Weselników możemy zaprosić na uroczysty poczęstunek do hotelowej restauracji The Olive. Czas w tym eleganckim miejscu umili nam dźwięk pianina lub harfy.

Sheraton Grand Hotel w Krakowie jest idealnym wyborem jeżeli marzy się wam przyjęcie glamour jak i w kameralnym, romantycznym stylu. Lokalizacja w samym sercu tętniącego życiem Krakowa, niepowtarzalne widoki na Wawel i Bulwary Wiślane to idealna oprawa, która podkreśli wyjątkowy charakter każdej uroczystości oraz pozwoli podkreślić wyjątkowość chwili.

http://sheratongrandkrakow.com

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: