Wesele w Kopalni Soli w Wieliczce

Każdy w dniu swojego ślubu marzy o tym, by chwile te zostały zapamiętane przez gości. Z tego powodu wielką uwagę przywiązuje się do wyboru odpowiedniego miejsca, gdzie wszyscy będą się doskonale bawić. Nietypowym miejscem dla takiej uroczystości może także stać się Kopalnia Soli „Wieliczka”. 

Moment stawania na ślubnym kobiercu i wypowiadania ukochanej osobie, prosto w oczy sakramentalnego „tak” jest jednym z najważniejszych wydarzeń naszego życia. Wszyscy obdarzeni przez los szczęściem dzięki swojej drugiej połówce, planują zawrzeć związki małżeńskie nadając temu wydarzeniu odpowiednią rangę i stwarzając mu wyjątkową oprawę. Każdy z nas liczy, że zapadnie w naszej pamięci i sercach, a być może również we wspomnieniach zaproszonych gości. Mając to na uwadze warto dołożyć starań, by ceremonię ślubną i przyjęcie weselne zorganizować w miejscu pozwalającym ów cel urzeczywistnić.

Unikalną atmosferę i wyjątkowy charakter uroczystości gwarantuje wpisana na Światową Listę Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO Kopalnia Soli „Wieliczka”, posiadająca szeroki wachlarz okolicznościowych ofert dostosowanych do potrzeb i upodobań klientów. Jej podziemne przestrzenie, wkomponowane w solne złoża, będąc skarbnicą niepowtarzalnych, urokliwych dzieł, stworzonych przez naturę i człowieka, skrywają w sobie wiele obrazów pasjonujących historii.

Przeżyte w Kopalni Soli „Wieliczka” ceremonia ślubu i przyjęcie weselne, z pewnością dostarczą uczestnikom niesamowitych doznań, dla ducha i ciała, a wspominając po latach te wydarzenia, będą mogli przytoczyć następujące słowa: „Ach co to był za ślub”.

http://www.kopalnia.pl

fot.mat prasowe: Kopalnia Soli w Wieliczce

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: