Wesele w górach? Tego się nie zapomina!

Myśląc o górach, zapewne większości z Was nasuwa się na myśl Zakopane.I choć owszem, jest to miasto u samego podnóża Tatr,  to jednak zna je już niemal każdy.
Tymczasem jest wiele nieodkrytych jeszcze zakątków górskich, gdzie piękno przyrody zapiera dech w piersiach!

Jest takie miejsce na mapie…

Jedną z takich miejscowości jest Rytro, leżące w Beskidzie Sądeckim, w województwie małopolskim. Przepływa tamtędy rzeka Poprad, a dookoła roztaczają się malownicze widoki gór, lasów, wyżyn i dolin. Jednak nie da się opisać słowami, ani nawet oddać zdjęciami tego piękna, które trzeba tylko i wyłącznie zobaczyć na własne oczy. I właśnie w tak uroczym miejscu znajduje się Willa Poprad, która choć z zewnątrz niepozorna, mieści w sobie mnóstwo ekskluzywnych pokoi, restaurację, podziemny klub i salę balową, mogącą pomieścić 300 osób.

FOT. MAT. PRASOWE WILLA POPRAD

Wystrój, który stworzyła natura

Wielu ludzi decydując się na organizację wesela w lokalu, zwraca jedynie uwagę na wystrój wnętrza. Tymczasem, kiedy wesele jest w okresie wiosennym czy letnim, goście często wychodzą na zewnątrz, zwracając uwagę na scenografię, o którą postarała się już sama natura. Świętując w Willi Poprad nie ma mowy o tym, by goście narzekali na otaczające ich widoki. Natura potrafi stworzyć coś, czego nie byłby w stanie przez długie lata dokonać żaden dekorator. Dlaczego więc nie skorzystać z tego co nam daje? Dodatkową zaletą tego miejsca jest fakt, że fotograf może dokładnie tam, w okolicach Popradu, wykonać Parze Młodej sesję plenerową.

 

Coś dla tych z daleka

Oczywiście nie każdy z naszych gości weselnych do Willi Poprad dojedzie w dwie godziny. Ale ci, którzy mają naprawdę daleko, nie muszą od razu po weselu myśleć o powrocie. Willa Poprad oferuje 15 pokoi gościnnych w przystępnych cenach. Zaś atrakcji w okolicy nie brakuje. Nie wliczając już samych szlaków turystycznych, na gości może czekać spływ łodziami Doliną Popradu, Parki Linowe ABLANDIA, Zamek w Rytrze, platforma widokowa Wola Krogulecka, Popradzki Park Krajobrazowy, wieża widokowa na szczycie Radziejowej, Park Ekologiczny Ochrony Płazów i Gadów w Rytrze, Uzdrowisko Krynica Żegiestów, zaś zimą kilka dobrze zaopatrzonych stacji narciarskich.

FOT. MAT. PRASOWE WILLA POPRAD

 

www.willapoprad.pl 

Share

O MAGAZYNIE