Wesele w górach? Tego się nie zapomina!

Myśląc o górach, zapewne większości z Was nasuwa się na myśl Zakopane.I choć owszem, jest to miasto u samego podnóża Tatr,  to jednak zna je już niemal każdy.
Tymczasem jest wiele nieodkrytych jeszcze zakątków górskich, gdzie piękno przyrody zapiera dech w piersiach!

Jest takie miejsce na mapie…

Jedną z takich miejscowości jest Rytro, leżące w Beskidzie Sądeckim, w województwie małopolskim. Przepływa tamtędy rzeka Poprad, a dookoła roztaczają się malownicze widoki gór, lasów, wyżyn i dolin. Jednak nie da się opisać słowami, ani nawet oddać zdjęciami tego piękna, które trzeba tylko i wyłącznie zobaczyć na własne oczy. I właśnie w tak uroczym miejscu znajduje się Willa Poprad, która choć z zewnątrz niepozorna, mieści w sobie mnóstwo ekskluzywnych pokoi, restaurację, podziemny klub i salę balową, mogącą pomieścić 300 osób.

FOT. MAT. PRASOWE WILLA POPRAD

Wystrój, który stworzyła natura

Wielu ludzi decydując się na organizację wesela w lokalu, zwraca jedynie uwagę na wystrój wnętrza. Tymczasem, kiedy wesele jest w okresie wiosennym czy letnim, goście często wychodzą na zewnątrz, zwracając uwagę na scenografię, o którą postarała się już sama natura. Świętując w Willi Poprad nie ma mowy o tym, by goście narzekali na otaczające ich widoki. Natura potrafi stworzyć coś, czego nie byłby w stanie przez długie lata dokonać żaden dekorator. Dlaczego więc nie skorzystać z tego co nam daje? Dodatkową zaletą tego miejsca jest fakt, że fotograf może dokładnie tam, w okolicach Popradu, wykonać Parze Młodej sesję plenerową.

 

Coś dla tych z daleka

Oczywiście nie każdy z naszych gości weselnych do Willi Poprad dojedzie w dwie godziny. Ale ci, którzy mają naprawdę daleko, nie muszą od razu po weselu myśleć o powrocie. Willa Poprad oferuje 15 pokoi gościnnych w przystępnych cenach. Zaś atrakcji w okolicy nie brakuje. Nie wliczając już samych szlaków turystycznych, na gości może czekać spływ łodziami Doliną Popradu, Parki Linowe ABLANDIA, Zamek w Rytrze, platforma widokowa Wola Krogulecka, Popradzki Park Krajobrazowy, wieża widokowa na szczycie Radziejowej, Park Ekologiczny Ochrony Płazów i Gadów w Rytrze, Uzdrowisko Krynica Żegiestów, zaś zimą kilka dobrze zaopatrzonych stacji narciarskich.

FOT. MAT. PRASOWE WILLA POPRAD

 

www.willapoprad.pl 

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: