Wesele u stóp Tatr

Wesele w górach to romantyczny sposób na przeżycie tego wyjątkowego dnia. Sama ceremonia ślubu i wesela to ważna chwila w życiu każdej Pary Młodej, dlatego warto zadbać o odpowiednią oprawę, która pozostanie w pamięci na długo. Piękne krajobrazy i niepowtarzalna atmosfera wnętrz resortu Nosalowy Dwór sprawią, że ten dzień na zawsze pozostawi doskonałe wspomnienia zarówno u Państwa Młodych, jak i ich gości.

Jedyny taki dzień w całym życiu, uroczystość, która będzie na zawsze ważnym punktem zwrotnym w pamięci. Nosalowy Dwór jest tu po to, by stworzyć chwile, do których będziecie chcieli wracać, zawsze.

Profesjonalna organizacja to, to co charakteryzuje Nosalowy Dwór – zaczynając od aranżacji pokoju Pary Młodej, na zakwaterowaniu gości kończąc – zadbamy o całość. Wasze życzenia są dla nas najważniejsze, a do każdego wesela podchodzimy indywidualnie. Z radością staniemy się częścią Waszej wspólnej drogi.

Menu weselne opracowuje nasz Szef kuchni, zgodnie z oczekiwaniami i sugestiami Młodej Pary. Nosalowy Dwór oferuje gotowe i sprawdzone zestawy weselne. To prawdziwa uczta dla podniebienia. Aby wybrać odpowiednie menu i jeszcze przed weselem dopracować wszystkie szczegóły resort zaprasza na próbną degustację.

Wybór odpowiedniego miejsca to jedna z ważniejszych decyzji przyszłej Młodej Pary. Resort Nosalowy Dwór umożliwi dopasowanie sali do każdej ilości gości, jak i budżetu. Duża liczba i różnorodność sal na małe i duże uroczystości, jak również przyjęcia regionalne i zaślubiny na zewnątrz.

Jeśli wraz ze swoją drugą połówką marzycie o uroczystości zaślubin u stóp Tatr, to Nosalowy Dwór umożliwi wam taką okazję! Dzięki nam możecie powiedzieć sakramentalne „Tak” w cieniu Giewontu. Niech ta podniosła chwila zyska na symbolice, a  Waszym świadkiem będą tysiącletnie góry.

Pełna oferta znajduje się na stronie: http://nosalowy-dwor.eu

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: