WESELE JAK Z BAJKI

Zabierzcie swoich weselnych gości do pięknych wnętrz restauracji AleGloria. Będą zachwyceni wystrojem wnętrz w stylu vintage.

W restauracji Ale Gloria czuć inspirację młodopolską tradycją kulinarną. Na potrzeby ekskluzywnej restauracji w Warszawie tradycyjna kuchnia zyskała nowoczesną oprawę. Efekt to niezwykłe bogactwo smaków i ich zachwycające kompozycje. Charakterystyczny dla Młodej Polski klimat dotyczy nie tylko kuchni, ale także aranżacji wnętrza eleganckiej restauracji w Warszawie. To wypełniona bielą i czerwienią przestrzeń, w której można odnaleźć liczne nawiązania do sztuki, filozofii oraz kultury biesiadowania tamtego okresu.

Ciepła, sprzyjająca odprężeniu atmosfera jest zasługą niezwykłego wystroju, wzbogaconego o koronki i truskawki. Ta kameralna restauracja w Warszawie urzeka kreatywnym podejściem do polskiej, kulinarnej tradycji i oczarowuje bogactwem smaków. Wiele smaków z przeszłości zostało zapomnianych. Niepostrzeżenie zniknęły z popularnych, kucharskich książek i restauracyjnych menu. W AleGlorii możemy odkryć je na nowo. Elegancka restauracja w Warszawie hołduje tradycji, lecz w świeżym wydaniu. Tajemnica kuchni AleGlorii to udany duet tradycji z nowoczesnym rozumieniem smaków.

Wiele charakterystycznych dla Młodej Polski potraw zasługuje na przypomnienie. Dzięki nowej odsłonie, stare receptury zyskują na aktualności i atrakcyjności. Kameralna restauracja w Warszawie urzeka nie tylko kuchnią. Delikatne światło, truskawowe drzewa oraz drewniane podłogi, a na nich gęsi, które dawniej stanowiły podstawę wielu dań tworzą wyjątkową, jedyną w swoim rodzaju atmosferę. Klimat AleGlorii oczarowuje od pierwszego spojrzenia. Tutejsze menu to zarówno ukłon w stronę polskiej sztuki kulinarnej, jak i nawiązanie do światowych trendów w kuchni. Ekskluzywna restauracja w Warszawie obfituje w przygotowane po mistrzowsku dania, łączące w sobie wieloletnią tradycję, wyjątkową jakość zastosowanych produktów oraz nowoczesne podejście do gotowania.

Więcej informacji na: http://alegloria.pl

FOT. MAT. PRASOWE ALEGLORIA

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: