Wesele idealne

Jak zorganizować wesele w stylu romantycznym? To bardzo proste! Kilka elementów sprawi, że TEN dzień stanie się sentymentalną i bardzo nastrojową chwilą nie tylko dla Was, Droga Paro Młoda, ale także dla gości.

Po pierwsze – romantyczna suknia ślubna. Najlepsza to ta, uszyta z warstw, które pod wpływem wiatru będą się pięknie unosić, co sprawi, że suknia będzie niezwykle lekka i powabna. Jeżeli chodzi o kolor – tradycyjna biel sprawdzi się idealnie. Dla odważniejszych Panien Młodych lekki róż jest również tym odcieniem, który sprawi, że suknia będzie wyglądać jeszcze bardziej zachwycająco i dziewczęco.

FOT. PINTEREST

 

Po drugie – garnitur. Czerń i granat są bardzo eleganckimi i klasycznymi kolorami. Aby urozmaicić stylizację ślubną, najlepiej wybrać piękne dodatki, przykładowo krawat i butonierkę w kwiaty.

FOT. PINTEREST

 

Po trzecie – zaproszenia z delikatnym motywem. Najpiękniejsze to te z akcentami kwiatowymi, które od razu przysuwają na myśl romantyzm. Warto także wybrać te kwiaty, które będą głównym motywem waszego weselna, np. piwonie czy róże.

FOT. PINTEREST

 

Po czwarte – dekoracja stołu. Myślę, że każdy zgodzi się z tym, że nie ma nic bardziej romantycznego niż zapalone, pięknie pachnące świece wśród kwiatów i pyszna kolacja.

FOT. PINTEREST

 

Jeżeli wszystkie powyższe elementy będą ze sobą współgrać, z pewnością Wasz ślub i wesele będą najbardziej romantyczną uroczystością i przede wszystkim nie zapomnianą chwilą dla Was i wszystkich gości. Dla tych, którzy chcą jeszcze bardziej urozmaicić tę wyjątkową chwilę, dobrym pomysłem jest ślub w plenerze, wśród pięknych kwiatów i śpiewu ptaków, pod warunkiem, że na ten dzień zamówicie słoneczną pogodę! :)

 

 

Anna Stachowicz

FOT. GŁÓWNE: PINTEREST

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: