#Wege trendy w kosmetykach – jeden produkt, wiele plusów!

Wege to najgorętszy trend nie tylko w odżywianiu. Kosmetyki, inspirowane naturą, nieposiadające składników zwierzęcych stają się światowym hitem z wielu powodów. Uwielbiamy marki, które odpowiedzialnie kreują mądre kierunki rozwoju branży kosmetycznej! Poznajcie nasz typ – Zielone Laboratorium.

ETYKA

Zielone Laboratorium wyróżnia filozofia, oparta na uczciwości. To oznacza, że naturalne substancje, które występują w naszej szerokości geograficznej są pozyskiwane etycznie. Pozwala to uniknąć powiększania śladu węglowego, co ma miejsce w przypadku importu modnych egzotycznych składników z dalekich krajów. Marka walczy z zanieczyszczaniem planety i szanuje prawa przyrody.

#WEGE

Zielone Laboratorium to coś więcej niż brak surowców pochodzenia zwierzęcego w kosmetykach. Firma nie tylko nie testuje swoich produktów na zwierzętach, ale w procesie produkcji stara się unikać także substancji, które kiedykolwiek były na nich testowane. Każdy składnik jest również sprawdzany pod kątem obecności zanieczyszczeń odzwierzęcych.

NATURALNOŚĆ

Marka ma pełną świadomość faktu, że ciało to swego rodzaju świątynia i zasługuje na najlepsze traktowanie. Pielęgnacja powinna polegać na wzmacnianiu naturalnej bariery ochronnej naszego organizmu, a nie na walce z nią i zmuszaniu do wchłaniania jeszcze większej ilości substancji chemicznych. Z tego powodu wszystkie składniki są jadalne lub naturalne, akceptowane przez organizacje nadające lub posiadające ekocertyfikat. Natury nie trzeba poprawiać!

POMOC ZWIERZĘTOM

Z pomaganiem jest podobnie jak z pielęgnacją – małe nawyki w dłuższej perspektywie mają dużą moc. To właśnie wybory, których dokonujemy podczas codziennych zakupów są ważne. Dlatego 5% ze sprzedaży każdego produktu Zielonego Laboratorium jest przeznaczane na pomoc jednej z pięciu organizacji, działających na rzecz zwierząt.

WNIOSKI?

Kosmetyki marki Zielone Laboratorium są ekologiczne, zawierają bezpieczne, przebadane i proste bazy kosmetyczne, które nie obciążają skóry, a są jedynie nośnikiem substancji aktywnych. Firma jest ekologicznie odpowiedzialna, troszczy się o planetę, jest autorem unikalnych receptur i wybiera etyczne środki transportu. Dlatego kosmetyki z Zielonego Laboratorium działają tak, jakbyś częstowała swoją skórę pysznym i zdrowym koktajlem owocowym pełnym witamin. Dla nas bomba!

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: