Wasz zapach wspomnień

To, co czujemy jest bardzo ważne. Nie chodzi tu wyjątkowo o głębię uczucia łączącego Młodą Parę, a o…zapach. Ten posiada bowiem niezwykłą moc przywoływania z pamięci wyjątkowych chwil, które już za nami. A jaki zapach może mieć wasz ślub?

Wyjątkowa nuta zapachowa

Uroczystość zaślubin rządzi się swoimi prawami. W natłoku przedślubnych obowiązków łatwo więc zapomnieć
o zapachowych dodatkach, które dopełniają weselny obraz. A sam zapach silnie oddziałuje na nasze komórki nerwowe, wywołując skojarzenia odpowiednie do charakteru zapachowej egzystencji. Warto więc zadbać o to, aby tak szczególny dzień, jakim jest wasz ślub, posiadał bogatą oprawę na tym obszarze. Taką możecie zapewnić, korzystając z wyjątkowego serwisu ślubnego Jo Malone London. Właśnie tam, pod okiem ekspertów, wybierzecie wasz własny, indywidualny zapach, który najpierw będzie towarzyszyć wam w trakcie ślubu i wesela, by następnie zostać z wami już na zawsze, przywołując unikalne wspomnienia.

FOT. MAT. PRASOWE JO MALONE LONDON

Czas relaksu

Wyjątkowy zapach może pomóc wam także na pokonanie przedślubnego stresu. Serwis ślubny Jo Malone London oferuje bowiem dobranie indywidualnych i wyjątkowych olejków do kąpieli, które pozwolą wam zapomnieć o przedślubnych problemach. Całość dopełnią aromatyczne świece, które idealnie współgrać będą z wybranym przez was zapachem olejków i balsamów, oraz  otulą aksamitnym dotykiem. Dzięki takiej chwili relaksu, już tylko z niecierpliwością, a bez obaw o szczegóły, oczekiwać będziecie chwili w której – patrząc sobie głęboko w oczy – będziecie ślubować wzajemnie miłość
i wierność.

FOT. MAT. PRASOWE JO MALONE LONDON

Ukłon w stronę gości

Czy zapach może być prezentem? Dlaczego nie! Dzięki odpowiedniej kompozycji zapachowej, zawartej w specjalnych świecach oferowanych przez Jo Malone London, możecie zarówno podziękować swoim gościom weselnym za przybycie, jak i przedłużyć nieco sam moment świętowania. U każdego z biesiadników bowiem, poza uroczystym wykonaniem Ave Maria w kościele, w pamięci pozostanie wyjątkowy, lekko unoszący się w powietrzu zapach balowej sali. Dzięki świecom
od Jo Malone London, wspomnienia tych  chwil powrócą niczym efekt magicznego zaklęcia.

„Kto ma władzę nad zapachami, ten ma władzę nad sercami ludzi.”
/Patrick Süskind/

FOT. MAT. PRASOWE JO MALONE LONDON

Nie ulega wątpliwości, że zapach ma wyjątkowe działanie. Aby uczynić go waszym sprzymierzeńcem, warto odpowiednio wcześniej dopasować go do waszych osobowości i charakteru uroczystości. Z pomocą przychodzą konsultanci serwisu ślubnego Jo Malone London, którzy czekają na was w Warszawie, Łodzi i Krakowie. Dzięki ich radom, dzień waszego ślubu nabierze jeszcze większej mocy – zapachowej!

www.jomalone.com

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: