Warsaw Wedding Days już za nami!

Po II edycji największych w Polsce targów ślubnych, które odbyły się  w Ptak Warsaw Expo – największym Centrum Targowo-Kongresowym w Europie Środkowej, pozostało już tylko wspomnienie. Wydarzenie stworzone z myślą o narzeczonych i ich najbliższych znów cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Również cała redakcja Magazynu WESELE nie pozostała obojętna i śledziła, co dzieje się w Nadarzynie, niedaleko Warszawy, który w miniony weekend stał się stolicą ślubnych inspiracji!

Międzynarodowe Targi Ślubne Warsaw Wedding Days, których ambasadorem i partnerem strategicznym był WEDDING DREAM IZABELA JANACHOWSKA, to dwudniowy event z niezwykle obfitym harmonogramem. Tego roku wszyscy zgromadzeni w Ptak Warsaw Expo mogli zapoznać się z wieloma ślubnymi inspiracjami, a nawet podjąć pierwsze decyzje związane ze stylem planowanej uroczystości. Przyszłe Młode Pary miały okazję obejrzeć premierowe pokazy mody ślubnej, najnowsze kolekcje ślubnych butów i akcesoriów. Nie zabrakło pokazów tańca i spotkań z gwiazdami show-biznesu, m.in. Maciejem Zieniem, Mają Sablewską, Dominiką Tajner-Wiśniewską i oczywiście – Izabelą Janachowską.

Na poszczególnych stanowiskach można było spotkać się z prawdziwymi fachowcami z branży ślubnej, którzy chętnie służyli swoim doświadczeniem i odpowiadali na nurtujące przyszłych nowożeńców pytania. Jest nam niezmiernie miło, że nasz letni numer Magazynu WESELE mógł pojawić się na stanowisku firmy Karolove Kartki. Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie. Boho okładka idealnie wpisała się w przepiękną aranżację punktu. Jesteśmy oczarowani fotorelacją, którą otrzymaliśmy i którą pragniemy się podzielić z Wami.

FOT. MAT. PRASOWE: KAROLOWE KARTKI


FOT. MAT. PRASOWE: KAROLOWE KARTKI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FOT. MAT. PRASOWE: KAROLOWE KARTKI


FOT. MAT. PRASOWE: KAROLOWE KARTKI


FOT. MAT. PRASOWE: KAROLOWE KARTKI

 

Magdalena Augustyn

FOT. GŁÓWNE: KAROLOVE KARTKI

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: